Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın tepkilere rağmen yürüttüğü süreç tamamlandı. 14 Ağustos pazartesi günü yapılacak kongre öncesi Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın Denizlispor Eski Başkanı Süleyman Urkay ile el sıkıştığı öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul öncesi yönetim listesini hazırlayan ancak kongrenin 1 hafta ertelenmesinin ardından teklifini geri çeken Süleyman Urkay ile yeniden masaya oturuldu. Urkay ile her türlü konuda anlaşma sağlandı. Her iki tarafında avukatlarınca hazırlanan sözleşmelerde ise iş sadece imzaya kaldı.

Eski Nazillispor yöneticisinden sert tepki Eski Nazillispor yöneticisinden sert tepki

Nazilli Belediyespor ile Süleyman Urkay arasında 30 milyonluk bir anlaşma yapıldığı öğrenildi. Kulübün SGK, vergi ve futbolculara olan 15 milyon TL civarında borcunu Urkay’dan gelen parayla ödeneceği bildirildi.

Nazilli Belediye Nikah Salonu’nda 14 Ağustos Pazartesi günü yapılacak genel kurulda Sülyman Urkay’ın oluşturduğu yönetim kurulu listesinin takımı devralması bekleniyor. Süleyman Urkay ve ekibinin önümüzdeki günlerde, önceden anlaşma sağladığı oyuncuların transferlerini gerçekleştireceği belirtildi.