Aydın'ın Efeler ilçesinde sahte basın kartı kullanarak uyuşturucu taşıdığı öğrenilen otomobil sürücüsü L.A. yakalanarak gözaltına alındı. 

17 yıldır aynı yerde aynı lezzet 17 yıldır aynı yerde aynı lezzet

Olay, E-87 Karayolu üzeri Aydın girişindeki polis uygulama noktasında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir istihbaratı değerlendiren Aydın İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, şüpheli bir aracı kontrollü bir şekilde durdurdu. 
Hassas burun Tina ile yapılan aramada polis köpeği vites kolunun arka tarafına tepki verdi. 
Ekipler tarafından yapılan arama sonucu otomobilde 80 gram sentetik uyuşturucu madde ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi. 
Sahte basın kartıyla yolculuk yapmaya çalıştığı öğrenilen sürücü L.A., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
POLİS EKİPLERİNE TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLAMIŞ 
Sürücü L.A.’nın yaklaşık iki hafta önce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise dikkat çekti. Güvenlik güçlerine hakın huzur ve güvenliğini sağladığı, suçluları yakaladığı için teşekkür eden L.A., “Denizli'de emniyet güçleri beni daha yeni tanımaya başladı. Yüce Rabbim onları başımızdan eksik etmesin. Halkın huzur ve güvenliğini sağlayan ve bizim için gece gündüz koşturan canımıza malımıza kast eden suçluları yakalayıp adalete teslim eden emniyet güçlerimiz ve kolluk kuvvetlerimizin her birini Yüce Allah'ımın izniyle melekler korusun” ifadelerine yer verdiği ortaya çıktı.