FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Vatandaşların teveccühünden memnun olan Pehlivan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçileceğini ve MHP’nin de en güçlü şekilde mecliste yerini alacağını söyledi.

MHP ve Ülkü Ocakları’nda, birçok önemli görevde bulunmasının ardından, partisi tarafından ‘asrın seçimleri’nde milletvekili adayı olarak gösterilen Burak Pehlivan, sahada var gücüyle çalışıyor. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere kadar ilde sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmak istemeyen Pehlivan, sabahın erken saatlerinde çıktığı evine gece geç saatlerde dönüyor. Her gün birkaç ilçeyi ziyaret eden Pehlivan, gittiği her yerde vatandaşların ilgi ve sevgisi ile karşılaşıyor. Bir araya geldiği işçi, emekli, üretici, esnaf, iş dünyası ve toplumun tüm kesimlerinden kabul gören ve milletvekilliği görevi için adeta gün sayan Pehlivan, vatandaşların Cumhur İttifakı, MHP ve kendisine gösterdiği teveccühün sandığa yansıyacağını söyledi.
“EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE MECLİSTE YERİNİ ALACAK”
Vatandaşların teveccühünden memnun olan MHP’li Burak Pehlivan, "Önümüzde tarihi bir seçim var. Ülkemiz ve milletimizin geleceği için büyük bir öneme sahip olan bu seçimlerde Cumhur İttifakı olarak yeniden tarih yazacağız. Bu anlamda biz de teşkilatlarımız ve adaylarımızla birlikte sahada var gücümüzle çalışıyoruz. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak için mücadele ediyoruz. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın Millet İttifakı’na tepkisini, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi’ne ise sevgisini görüyoruz. Bu teveccüh, asrın seçimlerinde sandığa yansıyacak. Cumhurbaşkanımız Erdoğan rekor oyla göreve yeniden seçilecek, Milliyetçi Hareket Partisi de en güçlü şekilde mecliste yerini alacak. Böylelikle ülkemiz emin adımlarla 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için ilerleyecek” dedi.
“ARIZA LAMBALARI YANIYOR”
Millet İttifakı’ndan “Zillet İttifakı” olarak bahseden Pehlivan, “Karşımızdaki ittifak, zillet ittifakı. Atatürk’ümüzün çizgisinden uzaklaştığına üzülerek şahit olduğumuz CHP’nin başını çektiği ittifakın içine HDP'nin kaçtığını, HDP’yi de PKK’nin yönettiğini görüyoruz. İttifakın talimatlarını Amerika ve FETÖ’den aldığını takip ediyoruz. Türk milliyetçisiyiz, ülkücüyüz diyen İYİ Parti’nin söyledikleri ile yaptıkları örtüşmüyor. Bunların ülkücülük ve Türk milliyetçilikle alakası yok. Ülkücülük MHP'nin çatısı altında olur. İttifaktaki diğer partilere bakıldığımızda oy oranları yüzde 0'larla ölçülüyor. Ayrıca her önüne gelene cumhurbaşkanı yardımcılığı vaat ediyorlar. Anlaşılacağı üzere karşı taraftaki ittifakın arıza lambaları yanıyor, acil sanayiye gitmesi lazım. Böyle bir ortamda milletimizin tercihinin yine Cumhur İttifakı’ndan yana olacağını biliyoruz” diye konuştu.