Törende konuşan Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Ne güzel oldu, Türkiye kıpkırmızı” dedi.

(Haber: Yusufhan TORAMAN)

CHP Aydın İl Örgütü Ramazan Bayramı münasebeti ile bir araya geldi.

CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi, Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediyesi Başkanı Anıl Yetişkin, CHP Aydın Milletvekilleri Evrim Karakoz ve Hüseyin Yıldız, ilçe başkanları, gençlik kolları başkanlarının da bulunduğu birçok partili Turistik Park’ta bayramlaştı.

Coşkulu bir kalabalıkla CHP’liler vatandaşların bayramını tebrik etti.

Siyasilerin gündeminde Ramazan Bayramı’ndan ayrı olarak 31 Mart yerel seçimleri de vardı.

“CHP’NİN CUMHURBAŞKANINI SEÇECEĞİZ”

CHP Efeler Gençlik Kolları Başkanlığına Çoçgun atandı CHP Efeler Gençlik Kolları Başkanlığına Çoçgun atandı

Bayramlaşmada konuşan CHP Aydın Milletvekili Evrim Karakoz şu ifadeleri kullandı:

“Malumunuz üzere genel seçimeler sonrasında hem bizler hem ülkemiz bir umutsuzluk içerisindeydi. Hakkın, hukukun, umudun, adaletin olmadığı, emeklinin geçinemediği, gençlerin geleceğe umutla bakamadığı bir Türkiye’de yaşamaktaydık. İnsanlar bir çıkış yolu, bir umut arıyordu ve biz hep söylüyorduk. Bu ülkenin umudu da çıkış yolu da kurtuluşu da Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Hepiniz, en gencinden en yaşlısına dek, bütün örgütümüz, bütün adaylarımız el ele verdik, gece gündüz çalıştık ve sonrasında başardık. Başardık ama burada kalmayacak bu iş. Bundan sonrasında daha fazla çalışacağız ve ilk genel seçimde Cumhuriyet Halk Partisi’nin cumhurbaşkanını seçtireceğiz. Emeğimizle, örgütümüzle iktidara geleceğiz. Bayramınız kutlu olsun.”

“ŞEKER TADINDA ŞEKER BAYRAMI”

Törende söz alan Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu da 31 Mart yerel seçimlerini işaret ederek çok mutlu olduğunu söyledi. Çerçioğlu, “Türkiye’de şeker tadında bir şeker bayramı kutlanıyor. Çok mutluyum. Ne güzel oldu o Türkiye kıpkırmızı. Harika oldu” dedi.