FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Nazilli’de motosiklet devrildi Nazilli’de motosiklet devrildi

31 Mart yerel seçimleri kapsamında mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Koçarlı Belediye Başkan Adayı Özgür Arıcı, Yeniköy Mahallesini ziyaret etti.

İlçenin en büyük mahallelerinden biri olan Yeniköy’de düzenlenen buluşmaya, 7’den 70’e yüzlerce vatandaş katıldı. Arıcı, vatandaşlar tarafından meşaleler yakılarak, coşkuyla karşılandı.

Miting havasında geçen buluşmada kadınların daha fazla ilgi gösterdiği görüldü. Vatandaşlar tarafından meşalelerle karşılanan Arıcı, seçimi kazanması halinde gerçekleştireceği projeleri anlattı.

"DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"

CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, meclis üyesi adayları, partililerin ve eşi Tülay Arıcı’nın eşlik ettiği Arıcı, halkın desteği ile Koçarlı Belediye Başkanlığı’nda değişimi gerçekleştireceklerini söyledi.

Göreve geldiğinde hayata geçireceği projeleri ve belediyeyi nasıl yöneteceğini anlatan Arıcı, “Biz, ‘Yeniköy’de büyük bir miting yapacağız’ dedik ama halkımızın yoğun katılımından dolayı tarihi bir mitinge dönüştü. Halkımızın hak ettiği hizmetleri alması için belediyede değişimi gerçekleştirmek üzere çıktığımız yolda, coşkuyla bizleri destekleyen Yeniköy halkına çok teşekkür ediyoruz. Daha çok çalışarak, birlikte başaracağız. Her zaman dediğimiz gibi Koçarlı’da sevgi kazanacak” ifadelerini kullandı.