FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydın'da 32 öğrenci  zehirlendi Aydın'da 32 öğrenci zehirlendi


31 Mart yerel seçimi öncesinde çalışmalarını sürdüren CHP Koçarlı Belediyesi Başkan Adayı Özgür Arıcı, mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
Son olarak Karaağaç, Çeşme ve Sapalan mahallelerini ziyaret eden Arıcı’ya CHP Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın ve partililer eşlik etti. 
Muhtarlar ve mahalle sakinleri ile kahvehanede bir araya gelen Arıcı, tek tek selamlaştığı vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. 
Kendisi sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara Arıcı, göreve seçildiğinde hayata geçireceği projeleri ve belediyeyi nasıl yöneteceğini anlattı. 
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile uyumlu çalışarak Koçarlı’ya en iyi şekilde hizmet edeceğini belirten Arıcı, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Kalp kırmaya değil, gönül almaya geliyoruz. İnanıyorum ki Koçarlı’da sevgi kazanacak. Destekleri için vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi. 
Akşamları Başkan Adayı Özgür Arıcı’nın ziyaret ettiği mahallelerde gündüzleri de eşi Tülay Arıcı ile partililer çalışma yaptı. Mahallelerde kapı kapı dolaşan Tülay Arıcı, gittiği evlerde kadınlarla sohbet edip, eşine oy desteği istedi. Kadınlar, güler yüzlü ve samimi davranışlar sergileyen Arıcı’nın eline kına yaktı.