Aydın’da temizlik ürün ve ekipmanları sektöründe 20 yıllık bir geçmişe sahip olan Olgahan Kimya, 200 metrekarelik satış mağazasında başladığı yolculuğuna, her geçen büyüyen pazar payıyla bugün ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’nde 6 bin metrekarelik yeni üretim ve depolama tesisinde devam ediyor. Türkiye genelinde 8 adet bayisi bulunan Olgahan Kimya, Aydın’ın tüm ilçeleri, çevre iller ve başta Ege Bölgesi olmak üzere Marmara ve Akdeniz Bölgesi’nde kurumsal firmaların, işletmelerin, kurum ve kuruluşların profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri, temizlik ekipmanlarında çözüm ortağı oldu.
 

2 BİN 500’DEN FAZLA İŞLETMENİN TEDARİKÇİSİ

2015 yılında şirketleşen ve 2017 yılında değişen ortaklık yapısıyla Yasin Akın’ın sahibi olduğu Olgahan Kimya, güçlü tedarik zinciri ve 5 bini aşkın ürün çeşitliliği sayesinde istenilen hizmeti, vaktinde ve istenilen yere ulaştırma ilkesiyle; kaliteli, çevre ve insan sağlığına zararsız, son teknoloji ürünleriyle endüstriyel ve küçük ambalaj temizlik ve hijyen ürünlerini etkin ve kurumsal satış sonrası hizmeti ile destekleyerek, kalite ve müşteri memnuniyetini elde ederek sektöründe lider bir kuruluş haline geldi.

FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI ASTİM OSB’DEKİ İHTİYACI KARŞILADI

Olgahan Kimya’nın Efeler Adnan Menderes Stadı karşısında bulunan satış mağazasında sonra ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni tesisinde faaliyete geçirdiği Fabrika Satış Mağazası, hem Aydınlılar’a, hem de ASTİM OSB’de bulunan firmalara ve bu firmalarda çalışan binlerce vatandaşa hizmet veriyor. Olgahan Kimya’nın deterjan grubunda kendine ait PERFEGO markası ile ürettiği deterjanlar da, bugün birçok ev ve işyerinde kullanılıyor.

KARCHER KALİTESİ ARTIK DAHA YAKIN

Sektördeki birçok önemli markanın Aydın ve Muğla bayisi olan Olgahan Kimya, son olarak KARCHER Ev ve Ev Dışı Profesyonel Temizlik Makineleri’nin Aydın Bayisi olarak KARCHER kalitesini Aydınlılarla buluşturdu.