Motorine zam geldi Motorine zam geldi


Erkekler Voleybol 2. Ligini şampiyon olarak tamamlayan Nazillispor Erkek Voleybol takımı oyuncuları, maaşlarının ve şampiyonluk primlerinin ödenmediğini öne sürdü.
Nazillispor Erkek Voleybol takımı kaptanı Deha Bozkan, 2023-2024 Erkekler Voleybol 2. Liginde, diğer takımlara oranla daha makul rakamlarla oluşturulan takımın 24 maçta 23 galibiyet alarak Türkiye Şampiyonu olduklarını hatırlattı. 
Şubat ayında sezonun tamamlanmasına rağmen hak ettikleri alacakların ve şampiyonluk primlerinin ödenmediğini dile getiren Bozkan, “Hiçbir şekilde muhatap bulamadığımız bir dönem içine girerek mağdur edildik. Şu anda takım olarak hiç bir şekilde muhatap bulamıyoruz, ne yeni yönetimde ne eski yönetimde. Eski yönetim döneminde, Sayın Kürşat Engin Engin Özcan ve kulüp başkanı Şahin Kaya, bize verdikleri bir yemekte her şeyin hazır olduğunu, şampiyon olmamız durumunda gereken ne ise yapılacağını söylediler ama hiçbir şey hazır değilmiş. Açıkçası kandırılmışız” dedi.
Oyuncuların hakkını istediğini ve maaşların bir an önce yatırılması gerektiğini söyleyen Bozkan, “Takım içerisinde hem aile geçindiren hem de eğitim hayatını sürdürmek için voleybol oynayan oyuncularımız var. Hepsinin mağduriyeti büyük. Yaklaşık 20 yıldır sporun içindeyim çok şey gördüm çok şey yaşadım spor adamlığı icraat gerektirir” ifadelerini kullandı.

Editör: Meltem Danışman