Nazilli’nin özlediği hizmetlere Esat Ergüler ile kavuşacağını düşünen vatandaşlar, seçim çalışması esnasında karşılaştıkları Efsane Başkana övgü yağdırıyor. Bugüne kadar AK Parti’ye oy vermediğini söyleyen bir adının, “Ben AK Parti’ye oy vermiyorum ama senin şahsına veriyorum oyumu. Ben Esat Ergüler’e veriyorum” sözleri, dikkat çekti.

Seçim çalışmalarında toplumun tüm kesimlerinden büyük ilgi ve destek gören Cumhur İttifakı Nazilli Belediye Başkan adayı Esat Ergüler, Nazilli’de kurulan Salı Pazarında güzel bir sürprizle karşılaştı. Pazarcı esnafını selamladığı esnada yanına yaklaştığı Ergüler’e övgüler yağdıran kadın seçmen, malumu ilan eden şu ifadeleri kullandı, “Kazanacaksın. İçime öyle doğuyor. Ben AK Parti’ye oy vermiyorum. Emekli olduğumuz için bizi çok hakir gördü ama senin şahsına veriyorum oyumu. Ben Esat Ergüler’e veriyorum kesinlikle AK Parti’ye vermiyorum. Ben seni eskiden beri tanırım. Anavatan Partisi’nden beri yaptığın işleri de bilirim.”

Aydın'da pikap takla attı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı Aydın'da pikap takla attı, 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı

“BEN HERKESİN BAŞKANIYIM”

Kendisine yönelik övgü dolu sözler üzerine duygulandığı gözlenen Esat Ergüler, “Bunları duymak seçimi kazanmakta daha önemli. Bütün mesele de bu zaten. İnsanların gönüllerinde, hafızalarında güzel anılıyorsanız doğru işler yapmışsınız demektir. Çok şükür 13 yıllık belediye başkanlığım dönemimde anlıma kara düşürmedim. Nazilli için hep daha iyisini yapma gayreti içine girdim. Bana oy versin ya da vermesin herkese hizmet etmeye çalıştım. Çünkü ben sadece bana oy verenlerin değil, herkesin başkanıyım. 1 Nisan’dan sonra da bu böyle olacak. Gayemiz Nazilli’mize ve milletimize hizmet olacak. Nazilli’de yaşayan tüm vatandaşlarımız rahat olsun. Hep birlikte yaşanabilir bir Nazilli inşa edeceğim. Bu da size Esat Ergüler sözü olsun” diyerek, toplumun tüm kesimlerinden destek istedi.