CHP Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Semra Uysal, AK Partiye geçen Kürşat Engin Özcan’ı eleştirerek " Nazilli halkının arasına karışabileceksin” dedi.

AK Parti'de İl Başkanı yarın belli olacak AK Parti'de İl Başkanı yarın belli olacak

CHP Nazilli Gençlik Kolları Başkanı Semra Uysal yaptığı açıklamada,

“Milli mücadelenin kazanıldığı yıllarda, Anadolu insanın tek bir ulus olmanın bilincini, coşkusunu yaşadığı zamanlarda ve ikinci dünya harbinin tüm dünyayı kasıp kavurduğu Milli Şef İsmet İnönü’nün yedi cihanla savaşmış bir milleti yeni bir savaştan uzak tutmak adına varını yoğunu ortaya koyduğu zamanlarda, bu atmosferde yaşananları “onların sıkışmışlıkları yoktu” diye yorumluyor Kürşat Engin Özcan. Bay Özcan ben sana kimin sıkışmış olduğunu söyleyeyim mi? Bu şehirde; milletten aldığı reye saygı duymadan şahsi ikbalinin peşinden koşan, Nazilli il olacak sözü aldım deyip koskoca Nazilli halkıyla adeta alay etmeye çalışan ve sonunda ortada kalan; SEN sıkışmış durumdasın. Hem de öyle böyle değil.

Şimdi kalkıp da on binlerce Nazillili vatandaşın yüzüne baka baka; kendi beceriksizliğinle sonucunu bildiğin halde sırf aldığın oylara, sana verilen emeklere ihanet pahasına geçtiğin partiden ala ala kurban koçu gibi süslediğin bir iş makinesi elinde kalakaldın değil mi? Dur bakalım daha bunlar iyi günlerin. Seçim sattı mahallinde o Nazilli sokaklarında hangi yüzle yürüyeceksin, nasıl Nazilli halkının arasına karışabileceksin daha onu göreceğiz” dedi.