Mustafa Savaş mesajında şu ifadelere yer verdi:

“11 Ay’ın Sultanı Ramazan-ı Şerif’i uğurlamanın hüznüyle, bayrama ulaşmanın sevincini bir arada yaşıyoruz. Bayramlar, kırgınlıkların son bulduğu, küskünlerin barıştığı; birlik ve beraberliğimizi güçlendirdiğimiz, kardeşlik bağlarımızı kuvvetlendirdiğimiz müstesna anlardır. Rabbimden, milletçe nice bayramlara kavuşmayı temenni ediyorum.

Bayram sonrasında ise ülke olarak tarihi bir seçim yaşayacağız. 21 yıldır ülkemize kazandırdığımız sayısız eser ve hizmetleri, Türkiye Yüzyılı vizyonumuzla taçlandırmanın gayreti içerisindeyiz. İnanıyorum ki aziz milletimiz, 14 Mayıs’ta güçlü Türkiye’nin mimarı, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar cumhurbaşkanımız olarak seçecek, AK Partimize Gazi Meclisimizde yüksek temsiliyet imkanı verecektir. Cumhur ittifakı olarak cumhuriyetimizin ikinci yüz yılında birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizi hedeflerine ulaştıracağız. Allah’ın izni, milletimizin desteğiyle 15 Mayıs günü yeni bir bayram günü olacaktır. Ülkemiz, kutlu yürüyüşüne kaldığı yerden devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerimle, necip milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.

Kahramanmaraş merkezli 11 ilimizi etkileyen deprem nedeniyle hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet; ailelerine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.

Aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor; kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Bu bayram gününde vatanımızın bekası, milletimizin huzur ve güvenliği için sınırlarımız içinde ve dışında görev yapan kahraman güvenlik güçlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bayramımız mübarek olsun.”