FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Savaş'ın beraberindeki heyette, Milletvekili Adayı Umut Tuncer, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, AK Parti Bozdoğan İlçe Başkanı Kemal Bozoğlu, Kadın Kolları Başkanı Mübeccel Bacakoğlu ve teşkilat üyeleri yer aldı. 
Burada seçim süreciyle ilgili konuşan Milletvekili Savaş; şu ifadeleri kullandı:
"14 Mayıs'a giden süreçte, Türkiye'yi ileri götürmek isteyenler ile geri götürmek isteyenlerin mücadelesine tanıklık edeceğimizi söyledik.Türkiye zenginleştirmek isteyenlerle, Türkiye'nin muassır medeniyetler seviyesine ulaştırma hedeflerini durdurmak isteyenlerin  mücadelesini göreceğimizi, tanıklık edeceğimizi söyledik. 14 Mayıs akşamı 21 yıllık hizmet ve eser siyasetimizin taçlandığı bir akşam oldu. Genciyle, yaşlısıyla hiç kimsenin kaybetmediği tüm Türkiye'nin kazandığı bir akşamdı. 14 Mayıs'ya milletimizin desteğiyle Cumhur ittifakı mecliste çoğunluğu elde etti.
Milletin adamı, o güzel insan, adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan da rakibine iki buçuk milyon fark attı.
'Türkiye'deki seçimlerin sonucu acaba ne olacak? ' diye bütün  dünyanın gözü  bu seçimdeydi. Tabi adı millet olup da, milletin derdiyle dertlenmeyen o ittifak, halkı yanıltarak şişirilmiş yalan anketlerle seçimi alacaklarını hem dışarıdakileri hem içeridekileri de inandırmışlardı. Milletimizin sağ duyusu sandıkların başına gittiğinde gereğini yaptı. Vatandaşımız, 'Ben istikrardan yana tavrımı koyuyorum. Ben istikrar istiyorum. Ben güçlenen, büyüyen Türkiye'nin yoluna devam etmesini istiyorum. Doğru adamla, doğru zamanda yola devam etmesini  istiyorum' dedi. Bütün dünyaya bu mesajı verdi."

"28 MAYIS YARIM KALAN SEÇİMİN TAMAMLANDIĞI MİLAT OLACAK"
Seçimin ikinci yarısını da başarıyla tamamlayacaklarını söyleyen Savaş, "28 Mayıs yarım kalan seçimin tamamlandığı milat olacak ve milletin adamı, o yiğit adam, güzel insan Recep Tayyip Erdoğan 13'üncü Cumhurbaşkanımız olacak. Çok yüksek bir oy oranıyla yolumuza devam edeceğiz. Bu sonucun alınmasında, 21 yıldan bu yana AK Parti'nin girdiği her seçimde sandıktan birinci çıkmasında sizlerin büyük katkısı var. Sizlerin verdiği destek, güç sayesinde AK Parti bugünlere geldi. Karşımızdakileri görüyorsunuz. Milli iradenin üzerine gölge düşürmek için her şeyi yapıyorlar. Seçimi açık ara geri bitirmelerine rağmen suyu bulandırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. 
İnşallah 28 Mayıs'ta milletimiz bunlara fırsat tanımayacak. 28 Mayıs'ta da aynı şekilde sandık görevlilerimiz, okul sorumlularımız, müşahitlerimizle 14 Mayıs'ta olduğu gibi milletimizin iradesine sahip çıkacağız" ifadelerini kullandı.