AK Parti Eski Nazilli İlçe Başkanı ve Aydın Milletvekili aday adayı Mustafa Abak iftar sofrasında depremzede aileyle bir araya geldi.

Adıyaman’dan gelen afetzedelerden Yavuz ailesiyle iftar sofrasında bir araya gelen AK Parti Eski Nazilli İlçe Başkanı ve Aydın Milletvekili aday adayı Abak, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ilimizin etkilendiği büyük deprem tüm ulus olarak hepimizi derinden üzdü. Depremin ilk anından beri devletimizin ve milletimizin tek yürek olarak üzerine düşeni yaptığına, tüm imkanlarıyla depremzede kardeşlerimizin yanında olduğuna şahit olduk.

Afet bölgesinden memleketimize misafir olarak gelen vatandaşlarımızı da bir an olsun yalnız bırakmıyoruz. Bugün Adıyaman ilimizden gelen afetzede misafirlerimiz Yavuz ailesi ile iftar sofrasında bir araya gelerek, Ramazan’ın bereketini paylaştık. İnşallah Ramazan’ın beslediği dayanışma ruhu ile yaraları saracak, hep birlikte Türkiye Yüzyılını inşa edeceğiz.

Bir kez daha asrın felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Rabb’im büyük ve güçlü Türkiye’mizin çatısı, ay yıldızlı bayrağımızın gölgesi altında nice huzurlu ve mutlu ramazanlara kavuşmayı bizlere nasip etsin.”