Nazilli Havadis gazetesinin haberine göre, Hamzallı Mahalle Muhtarı Ali Önal, Nazilli Belediyesi’nin mahalleye hizmet getiremediğini belirterek, belediyenin yokları oynadığını öne sürdü.

“NAZİLLİ’NİN HİÇBİR ŞEYİ YOK”

Belediye ile iletişimlerinden olumlu sonuçlar alamadığının altını çizen muhtar Önal, “Ne istersek yok. Greyder istiyoruz, yok. Düğün salonunun kapısı kırık, salon açık vaziyette duruyor. 1, 5 aydır yapacağız diyorlar, hala yapılmadı. Nazilli’nin hiçbir şeyi yok. Yalnızca çöpleri alıyorlar, başka bir şey yok. İletişime geçtiğimizde bahaneler öne sürüyorlar. Bilgisayar istedik, kasası var, modemi yok, yazıcısı yok, ne yapacağım ben boş bilgisayarı? Tamam muhtarım yapacağız, diyorlar. Sonuç yok. 2019 yılından bu yana mahallemize tek parke taşı döşenmedi. Bununla ilgili ihaleye çıkacağız diyorlar, sonuç yok.” ifadelerini kullandı.

“BÜYÜKŞEHİR 600 KÖYE BAKIYOR, NAZİLLİ BELEDİYESİ 60 KÖYE BAKAMIYOR”

Büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu dile getiren muhtar Önal, “Şimdi bir şey istesem, inanıyorum ki yaparlar. Büyükşehir belediyemizden memnunuz. Büyükşehir 600 köye bakıyor, Nazilli Belediyesi 60 köye bakamıyor.” dedi.

Muhtar Önal, seçimlerin üzerinden 3.5 yıl geçtiğini ve Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın 8 kilometre uzaklıktaki mahalleye bir defa ziyarete geldiğini kaydetti.

Başlıksız-2-3