Mucize Doktor 64. bölümü ile final kararı aldı. Her hafta reyting sıralamasında öne çıkmak için mücadele veren Mucize Doktor dizisinin 64. final bölümü fragmanı yayına girdi. Birbirinden başarılı ismi bünyesinde barındıran Mucize Doktor 64. bölümü ile neden final yapacağı dizi izleyicileri tarafından merak konusu oldu. Dizi ile ilgili tüm yeni gelişmeleri bu haberimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Aydın inciri 100 bin lira kaybettirdi Aydın inciri 100 bin lira kaybettirdi

Mucize Doktor dizisi 64. bölüm için final fragmanı izleyicisiyle buluştu. Uzun süredir televizyon ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi düşen reytingler yüzünden 64. bölümü ile final kararı aldı. Dizi, izlenme oranlarının beklenenin altında kalmasından ötürü final kararı vermesi takipçilerini hüzne boğdu. Peki Mucize Doktor dizisi 64. final bölümünde neler olacak? İşte o ayrıntılar

Mucize Doktor final bölümüyle 27 Mayıs perşembe günü FOX'ta

FOX ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisi için yolun sonu geldi. İyi bir başlangıç yapan dizi gerisini getiremeyince kanal yönetimi dizinin fişini çekmeye karar verdi. Dizi, 64. bölümüyle ekranlara veda edecek.

Mucize Doktor dizisinde, Ferman, Tanju'nun kızının kalp ameliyatı için geri döner. Ama durum son derece vahimdir. Bu sırada Ferman'ın hastaneden ayrılma teklifiyle bocalayan Ali, Vuslat olayı öğrenip onu cezbetmeye başlayınca iyice arada kalır.

Tanju geçmişiyle yüzleşirken Nazlı, Ferman ve Ali'nin olmadığı bir hastane hayal etmeye çalışır. Ali sonunda kararını verir. Ama hiç hesapta olmayan bir gelişmeyle Ali'nin bütün hayatını değiştiren yine Nazlı olacaktır.