CHP Koçarlı Belediye Başkan Adayı Özgür Arıcı, seçim çalışmalarına Atatürk Mahallesi’nde devam etti. Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, Kadın Kolları Başkanı Şükran Secem Kaplan, Gençlik Kolları Başkanı Kazım Mert Demir, meclis üyesi adayları ve partililerin eşlik ettiği Arıcı’yı Aydın Milletvekili Evrim Karakoz da yalnız bırakmadı. Başkan Adayı Arıcı, Milletvekili Karakoz ve partililerle birlikte ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Mahallede çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Arıcı, bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet edip, kendisine ve Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na oy desteği istedi"

Özgür Arıcı, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Aydınlı genç kız   her yerde aranıyor Aydınlı genç kız her yerde aranıyor

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ile uyumlu çalışarak, Koçarlı’ya en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Göreve geldiğimizde ilçemiz, hak ettiği hizmetlere tek tek kavuşacak. Hizmet etmekle kalmayacağız, tüm vatandaşlarımızı sevgiyle kucaklayacağız. Biz kazandığımızda kaybeden hiç kimse olmayacak. Vatandaşlarımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum”

Milletvekili Karakoz da, Arıcı ve parti örgütünün fedakarca çalışması ile Koçarlı Belediye Başkanlığı seçimini kazanacaklarını belirterek, “Ev ev, kapı kapı çalışarak vatandaşlarımıza ulaşıyoruz. Çok ama çok çalışıyor, sıkmadık el, girmedik gönül bırakmıyoruz” diye konuştu.