MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan, MHP heyeti ile birlikte Çanakkale’de köy köy gezerek vatandaşlarla buluştu. Ziyaretlerde Cumhur İttifakının hedefleri anlatıldı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

(Naci ERİŞ)

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Burak Pehlivan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatı ile başlatılan ”Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı köy ziyaretleri kapsamında Çanakkale’nin Lapseki, Biga ve Çan ilçelerinde temaslarda bulundu.

MHP’li Burak Pehlivan’ın yanı sıra MHP İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, MHP MYK Üyesi Koray Önsel, MHP Çanakkale İl Başkanı Ali Tuğrul Yıldırım ve MHP’lilerden oluşan heyet, köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Meteoroloji'den Aydın'a uyarı Meteoroloji'den Aydın'a uyarı

Heyetin ilk durağı Çanakkale’nin Lapseki ilçesi oldu. Lapseki pazarında esnafı ziyaret eden MHP heyeti, Çınardere Köyü muhtarını ziyaret ettikten sonra Adatepe Köyü sakinleriyle bir araya geldi.

Daha sonra Biga’ya geçen Pehlivan’ın da aralarında bulunduğu heyet, Balıklıçeşme, Kaldırımbaşı köylerine gitti. Sarıkaya Köyünde Alparslan Türkeş hatıra ormanında fidan dikimi gerçekleştirilmesinin ardından MHP’lilerin Biga’daki son durakları Yeniceköy oldu.

Pazar günü Çanakkale’nin Çan ilçesine geçen heyet, Ahlatlıburun Köyü, Etili Köyü, Bahadırlı Köyü, Doğancılar köyü, Karadağ Köyü, Kocayayla Köyü sakinleriyle buluştu.

MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan, daha önce de MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatıyla oluşturulan heyetlerde yer almış ve Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde çok sayıda ili ziyaret etmişti.