FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Eski Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Belediye Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olmuştu.

Polat Bora Mersin: Kendi koltuğunun derdine düşenlerle mücadelem sürecek Polat Bora Mersin: Kendi koltuğunun derdine düşenlerle mücadelem sürecek

8 kişilik listeye alınmayan Ertürk'ü destekleyenler, sosyal medyada bu karara tepki göstermişti.

Aday listelerinin kesinleşmesinin ardından, Metin Ertürk'ün AK Parti ile bağları koparacağı ileri sürülmüştü.

Ancak Metin Ertürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının bulunduğu ve "Doğrusu AK Parti" yazılı görseli sosyal medya hesabından paylaşarak tavrını ortaya koymuştu.

SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Kuyucak'ın Pamukören Mahallesinde açılışa katılıp esnaf ziyareti yapan Önceki Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, daha sonra Ören Mahallesine geçti. Teravih namazının ardından kahvehane toplantısı gerçekleştiren Ertürk, vatandaşlarla sohbet etti.

Çalışmalarıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ertürk, "DoğrusuAKParti diyerek Ören Mahallesi'nde teravih namazı sonrası Kuyucak Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Çömden, AK Parti İlçe Başkanımız Sn. Ali Güçlü ve Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ali Feryat ile birlikte vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet ettik.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, #TürkiyeYüzyılında 13. Cumhurbaşkanımız seçtirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun inşallah" dedi.

Ertürk paylaşımına

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kademir'i de etiketledi.