Nazilli’de motosiklet devrildi Nazilli’de motosiklet devrildi

112 istasyonun faaliyete başlaması ile Mersinbelen mahallesi başta olmak üzere mazon bölgesi mahallelerine hizmet verecek.

Geçtiğimiz ay Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın talimatları ile yapımına başlanarak 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan ve faaliyete geçen Mersinbelen 112 Acil Sağlık İstasyonu binası mazon bölgesinde ki vakalara daha hızlı müdahale ihtiyacını karşılayacak ve İl Sağlık Müdürlüğü koordinasyonunda hizmet verecek.

112 Acil Servis Hizmetleri istasyonun mazon bölgesine hayırlı olmasını dileyen Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Koçarlı Belediyesi olarak sağlık alanında da önemli yatırımları hayata geçirdiklerini dile getirerek, “Söz Verdik, her zaman ki gibi sözümüzü tuttuk. Mersinbelen mahallemizde yapımı tamamlanan 112 acil servis istasyonumuzu tamamladık ve hizmete girdi. Mersinbelen mahallemizde ihtiyaç duyulan ve yapımına başladığımız 112 Acil Servis binasını vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda 1 ay gibi kısa sürede bitirdik. 112 Acil Servis binamız ile birlikte 112 Ambulansları 7/24 mazon bölgemizin hizmetinde olacak” dedi.

SAĞLIK YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR

Koçarlı’da sağlık alanında gelinen noktaya da değinen Başkan Kaplan, istasyon binasının ilçeye hayırlı olmasını dileyerek, “Düne kadar ambulansı bile bulunmayan bir ilçeden, özel istasyonların yapıldığı bir ilçeye ulaşıldı. Koçarlı Belediyesi olarak birçok sağlık projelerine imza atarken, sağlık yatırımlarımız ile de ilçemize hizmet vermeye devam ediyoruz. Olmaz denilen Koçarlı Devlet Hastanemizin yapımına da önümüzdeki aylarda başlayacağız. 122 Acil sağlık istasyon binamızın Mersinbelen mahallemize ve mazon bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Koçarlıya her şey yakışır. Çalışmaya, Üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Başkan Kaplan ayrıca Koçarlı’ya desteklerinden dolayı,  Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Savaş’a, Milletvekillerimize şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum" dedi.