Aydın'da profesyonel site ve apartman yöneticiliği Macro Yönetim'e emanet ediliyor.

Aydın'ın tüm ilçelerinde,  ortak alan temizliği, peyzaj çalışması, apartman ve site genel kurullarının düzenlenmesi başta olmak üzere profesyonel apartman ve site yöneticiliğinin gerektirdiği tüm alanlarda hizmet veren Macro Yönetim, vatandaşlara sunduğu teknolojik olanaklarla da  güven duygusunu pekiştiriyor.

"HER BİR KURUŞUN HESABINI VERİYORUZ"

Macro Yönetim kurucusu Yunus Güven, sitede oturan vatandaşların ortak sorunlarına profesyonel çözümler getirmek için yola çıktıklarını belirtti.

Site yönetiminin çok meşakkatli ve sorunlu bir iş olduğunun altını çizen Yunus Güven, şeffaflık anlayışıyla hareket ettiklerini, bu nedenle sorunlara da kısa sürede çözümler ürettiklerini belirtti.

Güven, "Apartman ve site sakinlerimize dijital ortamda kullanıcı adı ve şifre veriyoruz. Vatandaşlar bununla her an sisteme giriş yapabiliyor. Ne kadar ödeme yaptıklarını, paralarının nereye harcandığını ve harcanacağını görebiliyor. Bunun yanında seçtikleri denetçiler de istedikleri zaman gelip denetleme yapabiliyor. Her kuruşun hesabını veriyoruz" diyerek sağladıkları hizmetin objektifliğini anlattı.

Macro Yönetim firması ile irtibat kurmak için 0 543 677 1966 ve 0 256 224 08 09 telefon numaraları kullanılabilir.