Efeler’in Mimar Sinan Mahallesi’nde La Perla Güzellik Merkezi hizmete açıldı. Merkezin açılış kurdelesini Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken ile merkezin işletmecileri Gülşah ve Fulya Eyinovası birlikte keserken, törene çok sayıda davetli katıldı.

La Perla Güzellik Merkezi profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, masaj ve birçok alanda Aydınlılara hizmet verecek.

Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, açılış töreninde yaptığı açıklamada işletmecilere iyi dileklerini iletirken “ İki hanımefendi girişimcilik örneği gösterip, burada bu nezih iş yerini açmak için bizleri davet ettiler. Bizde üyelerimin her zaman yanında olduğumuz gibi çok kıymetli dostlarımızla birlikte bu açılışa bugün şahitlik edeceğiz. Bundan sonrası önemli iş yerlerimize sahip çıkmak önemli. Allah iş karşılığı versin. Aydın’da bu tarzda kaliteli hizmet verilebilecek yerlerin açılması hepimiz için çok önemli. Kent kültürü adına, kentin gelişimi adına  ve kentin sadece para kazanma ve ticaret yönüne değil aynı zamanda estetik yönün içinde çok önemli . Bu vesileyle kendilerini kutluyorum ve ticari hayatlarında başarılar diliyorum.” Dedi. 

HER AÇIDAN FARKLI BİR MERKEZ

Merkezin işletmecileri Gülşah ve Fulya Eyinovası açılış sonrası yaptıkları açıklamada “Bu bizim hayalimizdi. Biz iki kişi bu yolda her şeye çok emek verdik. En ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Danışanlarımızı bekliyoruz. Bir sürü eğitimler aldık. Akademilere gittik ve özel eğitimlerimiz var. Bütün sertifikalarımız tamam. Profesyonel makyaj, kalıcı makyaj, cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon ve masaj. Açılışa özel kampanyalarımız var, onları sosyal medya sayfamızdan aktif bir şekilde yayınlıyoruz. Takipçilerimiz oradan bize ulaşabilirler. Burası farklı bir güzellik merkezi, içerisinde Aydın’da olmayan makinelerin kullanıldığı ve farklı teknolojiyle çalışan makinelerin bulunduğu. Uzman bir kadromuz var. Dekorasyon olarak bile farklıyız.” dedi.