Özcan, Başkanlığa gelmesinin ardından belediyenin avukatlığını teslim ettiği Elçin Erdem’in eşi Mehmet Erdem’i Özel Kalem Müdürü yaptı.

(Haber: Naci Eriş)
Göreve geldiği 2019 Mart ayından bu yana sık sık kurum içindeki müdürleri değiştiren, bununla da yetinmeyip son olarak kendi partisini değiştiren Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Özel Kalem Müdürü atamasında rekora koşuyor.
İYİ Parti’de olduğu dönemde Aksaray Milletvekili Ayhan Erel’in özel danışmanını Özel Kalem Müdürlüğüne atayarak, 1 gün bile mesai yapmadan memuriyete hak kazanmasını sağlayan ve aynı gün TBMM’ye nakline onay veren Kürşat Engin Özcan, Özel Kalem Müdürünü yine değiştirdi.
Daha önce Şükrü Irgat, Şahsettin Polat, Alihan Tüzün, Mehmet Küçük gibi isimleri Özel Kalem Müdürlüğüne atayan ancak sonradan görev yerlerini değiştiren Özcan, ‘tanıdık’ bir ismi müdür yaptı.
Nazilli Belediye Başkanı seçildikten sonra belediye avukatlığına getirdiği Av. Elçin Erdem’in, yine seçimden sonra işe aldığı eşi Mehmet Erdem Özel Kalem Müdürlüğüne atandı.
Yıllarca ilçe başkanlığı yaptığı MHP’den İYİ Parti’ye, oradan da AK Parti’ye geçen Kürşat Engin Özcan’ın sık sık müdür değiştirmesi, ilçede “Kolay vazgeçebilen bir insan” yorumuna neden oldu.