Aydın bölgesine ait tüm inşaat sektöründeki mühendis , müteahhit ve iş adamlarını bir çatı altında toplayan yemek yoğun ilgi gördü.

Koyuncu’nun sunumuyla gerçekleşen gecede söz alan KUMDER Dernek kurucu eski başkanı Samet Süzgeç, şu ifadeleri kullandı:

“Burada bulunan arkadaşlarımızın hepsi daha yaşanılabilir bir Kuşadası için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır. Bunu hepiniz kişisel fedakarlıklarda da görebiliyorsunuz. Biz Kuşadasıyız. Biz Kuşadası için varız ve her zaman Kuşadası için var olacağız. Derneğimiz sadece müteahhitlik için kurulmuş bir dernek değildir.Bu dernek daha yaşanılabilir ve daha güvenilir bir Kuşadası için her türlü hizmeti yapmaya açık, hazırdır. Bu isteğimiz düşüncesi ile tekrar bir araya geldik. Bu konuda, burada bulunan devlet büyüklerimden ve siyasi parti yetkililerinden her türlü yardımı gördüğümüzü biliyoruz, bundan sonra da göreceğimize inanıyoruz. Daha iyi bir Kuşadası yaratmak için sizlere söz veriyoruz. Hepiniz iyi ki varsınız ve hepiniz bizleri şereflendirdiniz”

Gecede konuşan, KUMDER Kurucu Başkanı Anıl Metin Oto şu ifadeleri kullandı:

‘Şüpheniz olmasın ki Kuşadası’nın gelişimine katkı sağlayacak, işbirliği ve dayanışma duygularıyla dolu bir katkı oluşturmak tek amacımız. Yaklaşık 40 yıldır müteahhitlik mesleğinde faaliyet gösteren bir temsilcisiyim. Kuşadası, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. İşbirliği içerisinde çalışarak Kuşadası’nı daha yaşanabilir ve güvenli bir kent haline getirebiliriz."

Bozdoğan’da traktörün altında kalan kişi hayatını kaybetti Bozdoğan’da traktörün altında kalan kişi hayatını kaybetti

Sealight Resort Otel’de düzenlenen, etkinliğine Kuşadası Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (KUMDER) Başkan Anıl Metin Oto, dernek üyeleri Şakir Eviz, Samet Suzgec, Murat İnan, Serkan Polat, Mustafa Aydın, Mehmet Sarı, Bahacan Kabasakal, Doğan Kotan, Abdullah Yasin, Bekir Çetinkaya, Mehmet Ok, Emrah Temel, Aybars Sarıdedeoğlu, Levent Taşyakan, Kadri Çelik, Bekir Çetinkaya, Ferdi Gögce, Özhan Şana, Abdulkadir Acat, Kurtuluş İzgü Mustafa Filiz, Özer Ünsal, Ersin Öğütcen, Nuri Atça başta olmak üzere Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, siyasi parti ilçe Başkanları ve temsilcileri, Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, Oda başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile Kuşadalı iş insanları katılım gösterdi.