Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler'i evlerinde ağırlayan Oktay ailesi, Başkan'a doğalgazlı ocakta pişirdikleri kahveyi ikram etti.
Doğalgaz projesinin kabul edilmesinin ardından geçtiğimiz mart ayında başlayan alt yapı çalışmalarının tamamlanmayla Serdaroğlu Mahallesi’nde konutlarda doğalgaz kullanıma hazır hale geldi. Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler, doğalgaz bağlantısı yapılan ilk konutun sahibi olan Oktay ailesine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak doğalgaz vanasını açtı, haneye ilk doğalgazı verdi. Daha sonra ailenin misafiri olan Başkan Güler, doğalgaz ocağında ilk Türk kahvesini pişirdi.

2023 yılı içerisinde ilçenin tamamına doğalgaz bağlanmasını hedeflediklerini ifade eden Köşk Belediye Başkanı Nuri Güler; ”Hemşerilerimizi doğalgaz konforuyla buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Girişimlerimiz sonucunda hayata geçirilen projemizi söz verdiğimiz gibi yaklaşık bir yıl sonra Serdaroğlu mahallemize gaz vererek sonlandırdık ve bugün burada ilçemizde ilk doğalgaz kullanımına başlayan Oktay ailesine misafir olarak bu mutluluğu birlikte paylaştık. Hedefimiz en kısa zamanda ilçemizin tamamını doğalgaz rahatlığıyla buluşturmak.  İnşallah bir kaç yıl içerisinde ilçe merkezimizdeki tüm mahallelerimizde doğalgaz arzını sağlayacağız. Gönüllerin Köşk'ünü inşa etmek için çıktığımız bu yolda daha nice güzel hizmetlere imza atmak temennisiyle, Köşk'ümüze ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyor, Desteklerinden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımıza, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza ve Milletvekillerimize şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.