Kırsal mahallelere yönelik hizmet ve yatırım atağını aralıksız sürdüren Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, Mersinbelen Mahallesi’ne de yeni sosyal tesis kazandırılması için düğmeye bastı.

Göreve geldiğinden bu yana kırsal mahallelerdeki mevcut sosyal tesisleri yenilenmesini sağlamasının yanı sıra merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelere de yeni sosyal tesisler kazandıran Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, Mersinbelen Mahallesi’nin sosyal tesis talebi için de çalışma başlattı.

En son Bıyıklı Mahallesi’ne de yepyeni bir sosyal tesis kazandıran Başkan Kaplan, Mersinbelen Mahallesi’ne de en kısa zamanda sosyal tesis kazandıracaklarını belirtti.

“KOÇARLI HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Belediye Başkanı olarak göreve geldiği günde Koçarlı’da sosyal tesis sayısının neredeyse hiç olmadığını belirten Belediye Başkanı Nedim Kaplan, “Bu durumu değerlendirerek geniş bir çalışma yaptık. İlçemizin genelinde sosyal tesis projesi oluşturduk. Şuanda geride bıraktığımız 3 buçuk yılda ilçemizin her köşesinde sosyal tesislerimiz aktif olarak hizmet vermektedir. İnşallah ilçemizin sosyal tesis bakımından zenginleşmesi ve gelişmesi adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz.  Hemşerilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Onların huzuru, mutluluğu ve yaşam standartlarının yükselmesi adına çalışmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaplan ayrıca, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, partimizin ilkeleri çerçevesinde ilçemizin her noktasına hizmet götürmeye devam ediyoruz. ilçemizin yeni yüzü hem esnafı hem de vatandaşları memnun ediyor. Bizlere bu hizmet yolunda destek olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, Aydın Valimize, kurumlarımız ve hemşerilerimiz her zaman olduğu gibi önümüzde ki yıllarda da destek olacakları şüphesiz. Kendilerine şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum" dedi.