FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Büyük Menderes Nehri'nin bazı bölümlerinde sular çekildi Büyük Menderes Nehri'nin bazı bölümlerinde sular çekildi


Koçarlı Belediyesi Başkan Adayı CHP’li Özgür Arıcı, 31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına hız verdi.
Gece gündüz, ilçenin dört bir yanını gezen Arıcı, vatandaşlarla buluşuyor, sorun ve talepleri dinliyor.
Belediye Başkanlığına seçilmesi halinde Koçarlı için yapacaklarını anlatan Özgür Arıcı, vatandaşlardan destek istiyor.
Arıcı’nın en önemli destekçisi ise eşi Tülay Arıcı.
HEM İŞ İNSANI HEM ANNE
Özgür Arıcı gibi sigortacılık sektöründe görev yapan Tülay Arıcı, eşini bir an olsun yalnız bırakmıyor.
Kimi zaman mahalle kahvesinde, kimi zaman ziyaret ettikleri evlerde Özgür Arıcı’nın hemen yanı başında bulunan Tülay Arıcı, Koçarlılı kadınların sevgilisi oldu.
2 kız ve 1 erkek çocuk annesi olan Tülay Arıcı, bir yandan ev işlerini koordine ederken bir yandan da sigortacılık sektöründe eşiyle birlikte çalışıyor. Seçim dönemini Koçarlı’yı sokak sokak gezerek geçiren 42 yaşındaki Arıcı, içten ve alçakgönüllü tavırlarıyla ziyaret ettikleri yerlerde özel ilgi topluyor. 
ŞALVAR GİYİYOR, BÖREK AÇIYOR
Eşinin her an yanında olan Tülay Arıcı, seçim çalışma ekibinin bir parçasından daha çok ilçe halkından biri olarak görülüyor.
Şalvar giyip ziyaret ettikleri evlerde börek dahi açan Tülay Arıcı, bu hareketleriyle sempati topluyor.
Seçim çalışmaları sırasında çok fazla insanla temas kurma şansı bulduğunu belirten Özgür Arıcı’nın eşi Tülay Arıcı, “Günlük hayatta da sosyal bir insanım ancak bu dönem oldukça farklı bir dönem. Çok farklı insanlarla ilk kez tanışma, sohbet etme fırsatı buldum. Koçarlı bizim evimiz. İnsanı misafirperver. İlk kez tanıştığımız kişiler bile bizi çok iyi ağırlıyorlar. İnsanlarımızın bu sıcak tavrı bize güven veriyor. Ben de kısa sürede kurduğumuz gönül bağını hissediyorum ve bu bağ hareketlerime de yansıyor” dedi.
“EN BÜYÜK DETSEKÇİM”
CHP Koçarlı Belediyesi Başkan Adayı Özgür Arıcı, “Eşim Tülay, benim en büyük destekçim. Seçimde bana büyük destek veriyor. Girdiğimiz evlerde, onun sayesinde daha sıkı diyaloglar kurabiliyoruz” dedi.