Koçarlı’lı vatandaşlar, kurulan hızlı çözüm hattını kullanarak telefonla veya WhatsApp üzerinden yetkililere ulaşabilecekler. Fotoğraf ve videolar eşliğinde iletilen istek ve şikayetler, ilgili birimler tarafından detaylı bir şekilde incelenecek ve kısa sürede çözüme kavuşturulacak. Ayrıca, vatandaşlar istek ve şikayetlerini Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi Facebook sayfasından da iletebilecekler. Bu sayede, daha geniş bir platformda istek ve şikayetlerini ileterek seslerini duyurabilecekler.

Meteoroloji’den Aydın’a  fırtına uyarısı Meteoroloji’den Aydın’a fırtına uyarısı

Koçarlı Belediye Başkanı Özgür Arıcı kurulan hızlı çözüm merkezi ile ilgili yaptığı açıklamada Hızlı çözüm merkezine iletilen tüm istek ve şikayetlerin titizlikle değerlendirilerek vatandaşlara geri dönüş sağlanacağını ve sorunlar en kısa sürede çözüme ulaştırılacağını belirtti.

Başkan Arıcı,  yeni hizmetin vatandaş memnuniyetini artırmaya yönelik önemli bir adım olduğunu da ifade ederek, “Hemşerilerimiz bizlere olan tüm şikayetlerini ve isteklerini belediyemize gelmeye gerek kalmadan, bulundukları yerden, gerek Facebook üzerinden açtığımız “Koçarlı Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi” sayfasından resimli veya mesaj yolu ile, gerekse 0537 349 20 23 numaralı Hızlı Çözüm Merkezi Numarasını arayarak veya whatsapp uygulamasından fotoğraf, video yolu ile her türlü istek ve şikayetlerini bizlere iletebilecekler. Bizlere iletilen her şikayeti personelimiz titizlik ile değerlendirerek geri dönüş sağlayacak. Yeni uygulamamız ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Whatsapp Image 2024 05 17 At 12.30.17 (1)

Whatsapp Image 2024 05 17 At 12.30.17

Editör: Meltem Danışman