Aydın'da bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı Aydın'da bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı

Mahalle ziyaretlerine AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Sadık Yapıcıoğlu, MHP ilçe Başkanı Mustafa Kahyaoğlu, önceki dönem Belediye başkanı Zafer Savcı, Cumhur ittifakı teşkilatları ve vatandaşlar katıldı. 


Belediye Başkan adayı Kıvanç İşbilen yaptığı açıklamalarında “AK Parti’nin belediyecilik anlayışının temelinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlığı döneminden gelmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımızın vizyonu doğrultusunda Denizli de ,Konya da  Gaziantep,te yapılan belediye hizmetlerini biz Aydın’lılar olarak gıptayla bakıyoruz. AK Partili belediyeler tarafından yönetilen şehirler uçarken maalesef Aydın Kendi emsallerinden 20 yıl geride kaldı. inşallah 31 marttan sonra hem Aydın'da hem Yenipazar'da  AK Parti belediyeciliğiyle tanıştırıp muhteşem eserlere imza atacağız. 31 Martta Aydın’ın ve Yenipazar’ın  gerçek belediyeciliğe hasreti bitiyor, AK Parti belediyeciliğiyle buluşma vakti geldi. Bu yolda Sn Mustafa Savaş  Başkanımızla birlikte Yanipazar’ımızı hak ettiği seviyeye ulaştıracağız. 
Hep birlikte Yenipazar’mız için var gücümüzle çalışmaya hazırız” İlçemizi Türkiye yüzyılına yakışır gerçek belediyecilik anlamında elimizden gelen gayretle,birlik ve beraberlik içinde yerine getirip, sorunların çözümü ile alakalı hızlı, mantıklı ve makul adımlar atacağız.