Küçük Eller Büyük Umutlar Derneği (KEBUDER), ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya devam ediyor. KEBUDER tarafından Ramazan Bayramı dolasıyla 370 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımı ulaştırılırken, çocuklara da bayramlık kıyafet, ayakkabı dağıtılarak bayram sevincine ortak olundu.

KEBUDER Ynt. Krl. Başkan Fatih Esmek, konuya dair yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; Mübarek Ramazan Ayımızı da hayırlısı ile bitirdik. Önceden belirlemiş olduğumuz 370 ihtiyaç sahibi Ailelerimize gıda kolilerini ve alışveriş kartlarını, çocuklarımıza da Bayramlık kıyafetleri, ayakkabılarını teslim ettik.

Derneğimizden desteklerini esirgemeyen, bağışta bulunan, çocuklarımızın yüzündeki tebessümlere vesile olan yardımsever, kalbi güzel insanlarımıza, gönüllülerimize ve tüm Yönetim Kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Bayram boyunca sokaklarda karşılaştığımız çocuklarımıza da satranç takımları ve Bayram harçlıkları dağıtmaya devam edeceğiz.

Çocuklarımıza güzel bir gelecek bırakmak ümidiyle iyi bayramlar diliyorum ve Hz. Mevlâna’nın bir sözünü hatırlatmak istiyorum. Her an iyilik tohumu ekedur; Ekmedikçe hiçbir şey biçemezsin.