Aydın’da bir kişi evde ölü bulundu Aydın’da bir kişi evde ölü bulundu

Göreve geldiği günden itibaren Koçarlı tarihinde görülmemiş hizmetlere ve yatırımlara imza atarak Koçarlı’yı Marka İlçe yapan Koçarlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Partili Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, gittiği mahallelerde coşkuyla karşılanmaya devam ediyor.

Mahallerde hemşerileri ile buluşan, davul zurna, meşaleler ve havai fişekler ile coşkuyla karşılanarak yüzlerce destekçisiyle bir araya gelen Kaplan, Koçarlı’ya ivme kazandıracak projeleri ile vatandaşlarda heyecan yarattı.

Gerçek Belediyecilik için yeniden hazırız, kararlıyız, mesajı vererek ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek destekçileriyle birlikte yerel seçim yolculuğuna emin adımlarla ilerleyen Kaplan, halkın teveccühünü kazanmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

AK Parti'nin ve Koçarlı’nın güçlü adayı Nedim Kaplan, vatandaşların taleplerini dinleyerek, mahallelerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlar sunuyor. Seçim atmosferi giderek ısınırken, Kaplan'ın enerjisi ve kararlılığı, destekçileri arasında daha fazla umut ve heyecan uyandırıyor.

Göreve geldiği günden bugüne kadar her zaman sahada olan, sadece seçim zamanı değil her an vatandaşlarla iç içe olan Koçarlı Belediye Başkan adayı Nedim Kaplan, “Çalmadık kapı girmedik gönül bırakmamak adına ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Cumhuriyet’in yüzüncü yılına yakışan bir Koçarlı inşa ettik. Önümüzdeki 5 yıl da ise tüm ilçemiz için yine aynı özveri ve gayretle çalışarak Koçarlı’nın tüm mahallelerine hizmet ve yatırımlarımız devam edecek. Biz hiçbir zaman hemşerilerimden uzak kalmadım. Her zaman yanlarında oldum. Bugünden sonrada yanlarında olacağıma söz veriyorum. Cumhuriyet’in yüzüncü yılına yakışan bir Koçarlı inşa ettiklerini önümüzdeki 5 yıl da ise tüm ilçemiz için yine aynı özveri ve gayretle çalışarak Koçarlı’nın tüm mahallelerini hizmet ve yatırımlar ile tanıştıracağız” dedi.

Geçen 5 yılda attıkları temeller sayesinde önümüzdeki 5 yılda çok daha büyük işler başaracaklarını dile getiren Koçarlı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakının AK Partili Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan “5 yıl öncesinden çok daha heyecanlı ve çok daha kararlıyım. Sözüm Nedim Kaplan sözü. Koçarlı’nın refahını büyütme hedefimize ulaşmanın onurunu 52 mahallemiz ile birlikte taşıyacağız” diye konuştu.

“YAPILAMAZ DENİLENLERİ YAPTIK”

Cumhur İttifakının AK Partili Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, ayrıca “Koçarlı halkının teveccühü, Cumhur İttifakı birlik ve beraberliği ile göreve geldiğimiz günden bu yana söz verdiğimiz gibi 'Tevazu, Samimiyet ve Gayret' ile 30 yıllık hizmet hasretine son verdik. Yapılamaz denilenleri bir bir yaptık ve olmaz denilenleri oldurduk. Durmadan, yorulmadan verdiğimiz sözlerin peşinde koştuk. Gerçek Belediyecilik olan AK Belediyecilik imzasını Koçarlı’ya atmış olmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.