Yörük Ali Efe, ölümünün 72. yılında mezarı başında anıldı Yörük Ali Efe, ölümünün 72. yılında mezarı başında anıldı


(Haber: Yusufhan TORAMAN)
2017 yılında İYİ Parti’nin kurulması ile görevine İncirliova Kurucu Gençlik Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı ile başlayan, sonrasında İncirliova İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı ve Gençlik Kolları İl Başkanlığı yapan İsmail Tabak, görevini Mert Tokgöz’e devretti.
Görevini devrettiğini sosyal medyada yaptığı paylaşımla açıklayan İsmail Tabak, “Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini geçen 5 yılın ardından aynı heyecan ve gururla devretmenin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.
Yaptığı açıklamada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ve İYİ Parti teşkilatına teşekkür eden Tabak, ifadelerini şu şekilde sürdürdü:
“Görev sürem boyunca bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, gençlere sadece bayrak asacak beden işçisi gözüyle bakmayan, onları fikir adamı olarak nitelendiren, Atatürk gençliğine sonuna kadar her platformda sahip çıkan, müstevlilerin kirli siyasi emellerinin eline bırakmayan, onların kalemlerinin kılıçtan keskin olduğuna inanan ve fikirlerine sonuna kadar sahip çıkan başta Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendiye ve İYİ Parti aileme çok teşekkür ederim.” 
İYİ Parti Aydın İl Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Mert Tokgöz de sosyal medyadan yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:
"Bugün bu görevi aldığımız anda söz veriyoruz! Yerel seçimler başta olmak üzere girdiğimiz demokrasi mücadelesinin her adımında ülkemizi huzur ve refaha ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız. 
Aydın’da taçlandıracağımız nice başarılarımızı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde Genel Başkanımızın yanında memleketimizin tamamına taşıyacağımıza söz veriyoruz."