bizlere emanet ettikleri İncirliova emin ellerde. Önümüzdeki beş yıl boyunca da emin ellerde olmaya devam edecek” dedi.
  
İncirliova’da seçim çalışmalarını mahalle ziyaretleri ile sürdüren Başkan Kaya’nın son durağı Dereağzı Mahallesi oldu. Dereağzı’nda büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Kaya’ya AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, Cumhur İttifakı teşkilatlarının ilçe başkanları ve meclis üyesi adayları da eşlik etti. Tam kadro seçim çalışmalarını sürdüren Başkan Kaya'ya Dereağzı’nda da büyük bir ilgi ve sevgi seli vardı.          

BAŞKAN KAYA GÖNÜLLERİ FETHEDİYOR

Son olarak Osmanbükü, Gerenkova ve Dereağzı mahallelerini ziyaret eden Başkan Kaya’nın mahalle ziyaretleri yoğun ilgi ve sevgi gösterilerinden dolayı miting havasında geçiyor. Gittiği mahallelerde çiçeklerle karşılanan Başkan Kaya’ya yol boyunca başta kadınlar olmak üzere, çok sayıda vatandaşın yol kenarlarından, evlerin balkon ve pencerelerinden sevgi gösterilerinde bulunarak desteklerini gösterdikleri görülüyor. Kendisine gösterilen ilgiye vatandaşlar ile kucaklaşarak cevap veren ‘Halkçı Başkan’ lakaplı Başkan Kaya’yı yüzlerce araçlık bir konvoyla İncirliovalı vatandaşlar da yalnız bırakmıyor. Başkan Kaya mahalle ziyaretleri dönüşünde ise kent meydanında büyük bir kalabalık tarafından karşılanıyor. 

Nazilli’de metruk binada yangın Nazilli’de metruk binada yangın

“ HİZMET İÇİN BEŞ YIL DAHA BURADAYIZ” 
    
Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlara seslenen Başkan Kaya son olarak buluştuğu Dereağzı Mahallesi sakinlerine hitap ederken “Beş yıl hem tasarruf hem de hizmet yaparak ilçemizin gelirini 34 milyondan 144 milyona çıkardık. Bir çalı süpürgesinin, cıvatanın hesabını sorarak vatandaşlarımızın bize emaneti olan belediye bütçesine gözümüz gibi baktık. Harcadığımız her kuruşun hesabını tek tek verdik. 5 yıllık hizmet süremiz boyunca tüm vatandaşlarımız şunu gördü, bizlere emanet ettikleri İncirliova emin ellerde. Önümüzdeki beş yıl boyunca da emin ellerde olmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.