Başkan Kaya tarafından ilçede başlatılan tarihin en büyük yol yatırımları kapsamında ilçenin en işlek caddelerinden olan Mithatpaşa Caddesi belediye ekiplerince yenilendi. İncirliova Belediyesi merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın ilçedeki tüm cadde ve sokakları yenileme çalışmalarına Cumhuriyet Mahallesi’nde devam etti. Son 2 ayda 40 bin metrekare yeni yol yapan belediye ekipleri Mithatpaşa Caddesini de tamamlayarak hizmete açtı. İncirliova’daki resmi törenlerin yapıldığı ve vatandaşların buluşma noktası olan Cumhuriyet Meydanı’nın hemen yanında yer alan cadde, yeni görüntüsü ile vatandaşların da beğenisini kazandı. Esnaf ve mahalle sakinleri tamamlanan cadde üzerinde incelemelerde bulunan Başkan Kaya’ya teşekkür etti.  

 

“İLÇENİN EN GÜZEL CADDELERİNDEN BİRİ OLDU”

 

Büyükşehir Belediyesi’nden trafiği rahatlatacak proje Büyükşehir Belediyesi’nden trafiği rahatlatacak proje

İncirliova’da devam eden yol yapım çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Kaya, “İncirliova’nın yeni yollara kavuşması noktasında çalışmalarımız devam ediyor. Mithatpaşa Caddemizi de tamamladık. Yeni görünümü ile ilçenin en güzel caddelerinden biri oldu. Daha önce yine bu mahallemizde Ortaokul ve Gürsel Caddelerimizi ve bu caddelere bağlı sokaklarımızı tamamlamıştık. Acarlar mahallemizde yapımına devam ettiğimiz ve yakın zamanda tamamladığımız pek çok cadde ve sokağımız oldu. Öte yandan merkeze uzak mahallelerimizde de çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın tamamının taleplerini dinliyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Ekiplerimiz büyük bir özveri ile çalışarak adeta yağmur çamur dinlemeksizin planladığımız doğrultuda yatırımlarımızı hayata geçirmeyi sürdürüyorlar.” ifadelerine yer verdi. 

“İNCİRLİOVA’YI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

 

Yıl başında yeni bir yol ihalesi yaparak yatırımlarını sürdüreceklerini belirten Başkan Kaya, “Yol en büyük önceliklerimizden biri. İncirliovamız göç alan, nüfus olarak sürekli dinamik bir ilçe. Bu dinamizm ile doğru orantılı olarak büyüyen ve gelişen bir İncirliova için sağlam temeller atıyoruz. Yol çalışmalarımız bu temellerin başlangıç noktası. İlçemizi bugünün sorunlarından arındırırken aynı zamanda geleceğe hazırlıyoruz. Yatırım potansiyeli yüksek cazip ilçeler arasına sokuyoruz. Ekiplerimiz hem sağlamlık hem de estetik açısından son derece güzel işler ortaya koyuyorlar. Hedefimiz 28 mahallemizin tamamında sorumluluğumuzda olan caddelerde ve ara sokaklarda yol yapım ve yenileme çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımızı yenilenmiş yollarına bir an evvel kavuşturmak.” dedi.