İncirliova Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan balık restoranı, düzenlenen törenle açıldı. 
Kültür Park Tesisleri içerisinde yer alan restoranın açılışına İlçe Kaymakamı Canan Hançer Baştürk, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten ve parti yöneticileri, AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Karpuzlu Belediye Başkanı Hilmi Dönmez ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
Misafirlere ekmek arası balık ikram edilen açılışta konuşan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, "Bizim dönemde belediye başkanlarının en büyük sıkıntısı pandemi, deprem gibi büyük felaketleri üst üste yaşamak oldu. Birçok hizmet yaptık. Ancak pandemi, deprem gibi nedenlerle bu hizmetlerin açılışlarını yapamadık. 8 yeni park yaptık, Adnan Menderes Yürüyüş Yolu yaptık pandemi oldu. Hangar’ı açtık, tören yapalım dedik, deprem oldu. İşte bugün yaklaşık 4 buçuk yıldır yaptığımız tüm hizmet ve yatırımların nazar boncuğu niyetinde bu açılışı düzenliyoruz. Balık Restoranımız ve bu zamana kadar yaptığımız tüm hizmetlerimiz İncirliovamıza hayırlı olsun. Biz İncirliova Belediyesi olarak; Aydın’da balık sadece Kuşadası ve Didim’de yenmez, İncirliova’da da çok güzel balık yenir diyoruz” dedi. 
AK Parti Aydın Milletvekili Ömer Özmen de “Belediyemizin istihdama sağlayacağı bu katkı ve hemşerilerimizi Kuşadası ve Didim’e gitmekten alıkoyacak bu tesis için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. İncirliova ilçemizde kısa zamanda Aytekin Başkanımızla birlikte önemli işler yapacağımıza inanıyorum. Yaklaşık 6 ay sonra gerçekleştireceğimiz yerel seçimlerde de Allah’ın izniyle tekrar burada Cumhur İttifakımızın İncirliova Belediyesini yönetmesi noktasında, tüm paydaşlarımızla birlikte elimizden gelen gayreti göstereceğiz” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından kurdele kesilerek tesis hizmete açıldı.