Aydın’da bir kişi sulama kanalında ölü bulundu Aydın’da bir kişi sulama kanalında ölü bulundu


AK Parti İlçe Başkanı Ali Kaykı ve AK Parti’li İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, MHP İncirliova İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Başkanlar Kaykı ve Kaya, kısa süre önce gerçekleşen kongrede yeniden İlçe Başkanlığına seçilen Polat Tanrıkulu ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. 
Ziyaretin ayrıştırma değil, birleşme amacı taşıdığını belirten AK Partili Ali Kaykı, “Bizim istediğimiz eskiye sünger çekmek, yüzümüzü yeniye dönerek yolumuza devam etmek. Bizler burada ne kadar beraber olursak, arkamızdaki arkadaşlarımız da bizleri görerek, birlik ve beraberliğimizi daha samimi bulur. Hep birlikte daha iyi başarılara imza atacağımıza inanıyoruz. Hepimizin hedefi İncirliova” dedi.
Başkan Kaya’nın Cumhur İttifakı ve AK Parti’ye katılmasıyla İncirliova’nın hak ettiği hizmetleri almaya başladığını dile getiren Kaykı, “İlçemize hizmetleri, başkanımız ve sizlerle beraber yapacağız. Eğer biz, bir ve beraber olursak, diğer partiler bize gıpta ile bakacak. Sokaktaki dedikoduya değil, biz kendimize bakıp yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
“HATAYA DÖNERSEK İŞ UZAR”
İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya da artık Cumhur İttifakı’nın belediye başkanı olduğunu hatırlatarak, “Geçmişte yaşanan, geride kaldı. Önce de yapılmıştır hata. Hataya dönersek iş uzar. Hiç geri dönmeyelim, noktayı koyup buradan birlik ve beraberlik içerisinde devam edelim. Hayırlısı olsun. Hep, beraber olacağız. İncirliova’da devletimizin de desteğiyle hep birlikte başarılı işler yapacağız. İncirliova’ya ne yapıyorsak beraber yapacağız. Allah yolumuzu açık etsin.” diye konuştu.
“ARTIK GELECEĞE BAKACAĞIZ”
Ziyaret için başkanlar Kaykı ve Kaya ile beraberindeki heyete teşekkür eden Başkan Tanrıkulu ise, MHP olarak İncirliova’ya yapılacak olan hizmetlerin destekçisi olduklarını söyledi. Cumhur İttifakı’nın koşulsuz ve şartsız arkasında olduklarını ifade eden Tanrıkulu, “Yönetim ve meclis üyelerimizle birlikte doğru ne varsa onun arkasında koşmaya hazırız. Geçmişe dönersek hiçbir yere varamayız, artık geleceğe bakacağız. Cumhur ittifakı olarak biz, omuz omuza baya yol ilerledik, birçok yarışa girdik, çok güzel başarılara imza attık, çok güzel sonuçlar aldık. İnşallah bu sonuçların önümüzdeki dönemlerde İncirliova’ya yansıması da güzel olacak. Hizmetten zaten şüphemiz yok. Biz üzerimize düşen ne varsa teşkilat olarak meclis üyeleri ve yönetimimizle beraber yapmaya hazırız.” dedi.