İncirliova’da belediyeye ait bazı arazilerin satışı, Belediye Meclisinin gündemine geldi. 
Küçük parçalar halinde olan ve kullanıma uygun olmadığı değerlendirilen arazileri satarak otopark projesine bütçe yaratılacağı belirtildi.
Bu öneriye tepki göteren AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ise “52 ayda tek bir çivi çakmadınız, 8 ayda mı proje yapacaksınız?” dedi.
KAYA’DAN CELBEK’E YANIT
İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya AK Parti’li Celbek’e verdiği yanıtta, önceki belediye yönetimi döneminde jeotermal kuyusu araştırma raporu için 7 milyon lira ödendiğini hatırlattı. 
Önceki Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin yargılanmasına da neden olan rapora vurgu yapan Aytekin Kaya, “Bizi eleştiren AKP İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek’e birkaç soru da biz soralım: “İncirliova’yı jeotermalle ısıtıp soğutacağız” hayali projesi için iki satırlık rapora 7 milyon lira (eski parayla 7 TRİLYON) ödenirken neden tepki göstermediniz?” dedi.
İncirliova Belediyesine ait benzin istasyonlarının satıldığını hatırlatan Kaya, sözlerini şöyle sürdürdü:
“İncirliova’nın paha biçilemez benzinlikleri satılırken neden ağzınızı hiç açmadınız? İttifak ortağınız önceki başkan Gürşat Kale döneminde belediye borç, icra ve haciz batağına düşürüldü. Belediye borç batağına düşürülürken neden tek kelime etmediniz? Yine ittifak ortağınız önceki başkan Gürşat Kale döneminde İncirliova Belediyesi tarihinin en büyük satışları yapıldı, milyonlarca liralık gelirler elde edildi. Çakılan tek bir çivi yok. O zaman neden sormadınız, satışlardan elde edilen paralar nerede diye. Yoksa o paraları Gürşat Kale ile birlikte seçimde mi harcadınız?”
4 yıllık dönemde yapılan harcamaların tamamının hesabını verdiğini ifade eden Kaya, “Dervişin fikri neyse zikri de odur. Demek ki bunları yeniden yapmayı planlıyorsunuz. Ancak İncirliova halkı size müsaade etmez. 28 günde biz nasıl seçim kazanıp sizin yağma düzeninize dur dediysek Allah’ın izni, İncirliova halkının desteğiyle ikinci dönemimizde de buna izin vermeyeceğiz. Aytekin Kaya’yı kendinizle karıştırmayın, biz yaptığımız her işin, harcadığımız her kuruşun hesabını verdik, vermeye de devam edeceğiz” dedi.