Denizli’deki kazanın acısı Aydın’a düştü Denizli’deki kazanın acısı Aydın’a düştü

Seçim çalışmaları kapsamında ASTİM Organize Sanayi’nde işletmeleri ziyaret ederek projelerini tek tek anlatan İnşaat Mühendisi Hasan Dinçer’e DP Aydın İl Başkanı Serhat Emanet, DP Meclis Üyesi Adayı Vedat Coşkun, iş insanları Mücahit Tatar ve İlyas Yöndemli eşlik etti.

İlk olarak Astim Organize Sanayide faaliyet gösteren iş insanı Yasin Akın’ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonrasında çalışanlarla bir araya gelerek sohbet eden Dinçer, çalışanların isteklerini, beklentilerini ve şikâyetlerini dinledi. Hasan Dinçer , ayrıca projeler hakkında bilgi verdi. Dinçer, “Kaybedecek bir dakikamız bile yok, her kapıyı çalıp her gönüle girmek için gece gündüz çalışıp hem Efeler ilçemizin hak ettiği değeri kazanabilmesi için yoğun bir şekilde çalışacağız. Özellikle ilçemizin deprem bölgesinde olmasından ve inşaat mühendisi olmamdan dolayı ilçemizin yapılaşma konusunda hassasiyetine çok önem veriyoruz. Yapılaşma ve çevre konusunda güvenilir projelerimizin yanı sıra insanların gönüllerine dokunan ve onların daha huzurlu hizmet alacağı projelerimizi de önümüzdeki günler içerisinde hemşerilerimizle paylaşacağım. “diye konuştu.

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Hasan Dinçer  toplumun her kesimine yönelik çalışmaları işbirliği içerisinde yürüterek, toplumsal dayanışmayı ve sosyal adaleti sağlayacaklarını, açık, net, adil, şeffaf ve gayretli olacaklarının altını çizerek ‘Hemşerilerimizin desteği ve duasıyla  Efeler ilçemizin güçlü yarınları için çalışacağız’ şeklinde konuştu.