Hem Gençlik Caddesi esnafı, hem de Sevgi Yolu esnafı Hasan Dinçer'i bağrına bastı. Esnaf yıllardır yapılan yanlışlardan söz ederek genel anlamda değişim istediğini söyledi. Esnafın mevcut belediyelerden memnun olmaması, favori gösterilen adayların güven vermemesi, Hasan Dinçer'e olan ilgiyi artırdı.

Özellikle Gençlik Caddesi esnafı geçenlerde gerçekleşen yağış sonrasında su basan dükkanlarında ve bodrum katlarında biriken sularının çekilmesi için Aski ekiplerinin günler sonra su çekmeye geldiklerini söyleyerek sitem ettiler.

Aydın'da 32 öğrenci  zehirlendi Aydın'da 32 öğrenci zehirlendi

Ziyaret sırasında yaş almış kişiler Demokrat Parti'nin yeniden hayata geçmesini olumlu bulduklarını söylediler. Özellikle uzunca bir süredir Demokrat Parti'nin sessiz kalmasına üzüldüklerini, ancak günümüzde yeniden hayat bulmasına sevindiklerini, Demokrat Parti'yi güvenli liman olarak gördüklerini belirttiler.

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer;

"Biz partizanca bir tutum göstermek için değil, birleştirici bir başkan olmak için yola çıktık. Bizim için önemli olan halkın yararıdır. Ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz. Seçimi kazandığımız dün siyasetçi gömleğimizi çıkarıp herkesin başkanı olmaya geliyoruz. Zaten zorunlu hizmetler belli, biz halkın ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılamak için efektif projelerle yol alacağız. Efeler Belediye bütçesini efektif kullanırsak kısa zamanda büyük işler başarırız. Bir esnaf olarak esnafın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Mühendis kimliğimiz ile bu sorunları en iyi biz çözeriz. Bizim yönetimimizde esnafımızdan şikayet eden değil, teşekkür duyacağımıza inanıyoruz" dedi.