İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, eğitime destek olmaya devam ediyor. İlçedeki öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim alması için belediyenin imkânlarını seferber eden Başkan Kaya, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu’nun da birçok ihtiyacını hızlı bir şekilde karşıladı. Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu Okul Aile Birliği tarafından okula sunduğu katkılarından dolayı Başkan Kaya’ya, plaket verildi.

“BAŞKANIMIZ AYTEKİN KAYA BİZE HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLADI”

Sosyal kimliğiyle tanınan, her fırsatta kamu kurumlarını ziyaret eden ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Kaya, Osmanbükü Ekrem Çiftçi İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette öğrencilerle de bir araya gelen Başkan Kaya, okul yönetimi ve okul aile birliği ile görüştü. Okul Aile Birliği Başkanı Çetin Akdeniz, okula sağladığı desteklerden dolayı Başkan Kaya’ya plaket takdim etti. Başkan Kaya’ya teşekkür eden Akdeniz, “Belediye Başkanımız Aytekin Kaya okulumuzun ihtiyaçlarının karşılanması konusunda bize her türlü desteği sağladı. Veliler ve öğrenciler adına başkanımıza ve ilgili belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“EĞİTİME VERİLEN DESTEK GELECEĞE YATIRIM” 

İncirliova Belediyesi olarak eğitime destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Kaya; “Nazik hediyeleri ve plaket için, Okul Aile Birliği Başkanımız Çetin Akdeniz’e, Okul Müdürümüz Ruhi Yazar’a, çocuklarımızın iyi bir eğitim alabilmesi için fedakarca çalışan öğretmenlerimize, geleceğimizin güvencesi evlatlarımıza ve velilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Eğitime verilen desteğin geleceğe yapılan en büyük yatırım olduğunun bilinciyle, İncirliova Belediyesi olarak eğitime desteğimiz artarak devam edecek. Çünkü bizim sevdamız İncirliova, bizim sevdamız Türkiye” ifadelerini kullandı.

kaya2