Efeler'de Başkanvekilleri ve Encümen Üyeleri belli oldu Efeler'de Başkanvekilleri ve Encümen Üyeleri belli oldu

Köşk Belediyesi Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Nuri Güler, seçim çalışmalarını Ovaköy Mahallesi ziyaretiyle sürdürdü.
Güler’in mahalle toplantısına AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten de katıldı.
Ovaköy Mahallesi sakinlerine hitaben konuşan İl Başkanı Ökten, 31 Mart Yerel Seçimlerinin AK Parti açısından önemine dikkati çekti. Ayın Büyükşehir Belediyesi Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu eleştiren Ökten, “Yol boyu devasa pankartlar görüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanı her yere kendi afişlerini asıyor. Sizlerin, bizlerin parasını buralara harcıyor.  Sadece kendi reklamını ve tanıtımını yaparak seçim almaya çalışıyor” dedi.  
RIFAT KADRİ KILINÇ’A AĞIR SÖZLER
İsim vermeden Bağımsız Aday Rıfat Kadri Kılınç’a yüklenen AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, “Cumhur ittifakımızın adayı şu an mevcut belediye başkanımız Sayın Nuri Güler. Aslı buradayken başka yerde aday aramayın” dedi. 
AK Parti’den ayrılarak başka mecralarda siyaset yapanlara prim verilmemesini isteyen Ökten, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Başka yerlere gidip, nefsine, hırsına yenilip, ‘Ben adayım’, ‘Ben Başkan olacağım’ diye çalışma yapıp, kazanınca tekrar AK Parti’ye geçeceğim diyen; Cumhurbaşkanımızın ifadesi bakın, ‘Sirk cambazları’ diyor, bunlara sakın prim vermeyin. Evet, bizim şimdi Köşk’te de böyle bir durum var. Ben Gökhan Ökten isem, beni siz bugün bu isimle tanıyorsanız; ben bunu AK Parti’ye birde Recep Tayyip Erdoğan’a borçluyum. Nuri Güler’i tanıyorsanız, Nuri Güler’e şu an size bu hizmeti yapmak nasip olduysa işte yine AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesinde. Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı biz yoktuk arkadaşlar. 2 dönem Belediye Başkanlığı yapacaksın, Recep Tayyip Erdoğan sana o emaneti verecek, bu millet seni Recep Tayyip Erdoğan arkanda olduğu için seçecek. Şimdi o isimle sizin karşısına çıkıp ‘ben adayım’ diyeceksin. Yok arkadaş, öyle yağma yok. Şimdi gelip de ben seçimi alırsam şuraya geçerim buraya geçerim… Genel başkanımız da söyledi. Bu partinin il başkanı olarak da ben söylüyorum. Bizim adayımız Nuri Güler. Bizim başkanımız Nuri Güler’dir. Öyle hayal kurup da seçim alacağını düşünenlere ihtimal yok ama bizim öyle bir kapımız yok. Arkadaş nereye gidiyorsan git. AK Parti’nin de MHP’nin de kapısı sana kapalı. Buradan sana ekmek çıkmaz.”