FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten; “Size en güzel hizmetleri yapabilmek için sizlerin bize ulaşabilmesi için Aydın'da AK Parti'nin güçlü bir parti olarak çıkması çok önemli. Yerel yönetimlerde de hak ettiğini alamayan, gerçek hizmeti görmeyen bir Aydın var” dedi.

Efeler Kızılcaköy Mahallesi Özsoy Park Düğün Salonu’nda gerçekleşen Büyük Muhtarlar Buluşması Toplantısı, AK Parti İl Başkanı Gökhan Ökten, AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, AK Parti İlçe Başkanları, AK Parti 28. Dönem milletvekili adayları ve Aydın’ın 17 ilçesinden gelen mahalle muhtarlarının katılımıyla gerçekleşti. Milletvekili adayları, tüm katılımcıları kapıda karşılayarak el sıkıştı. Muhtarla tek tek sohbet eden adaylar, katılımcılarla birlikte kahvaltılı toplantı yaptı.

“KALİTELİ HİZMETİ AK PARTİ OLARAK YAPACAĞIZ”

Aydın’ da vatandaşın yerel yönetimde hak ettiğini alamadığını ve gerçek hizmetten uzak olduğunu ve vatandaşın, AK Parti yönetimine hızlıca ulaşılacağını söyleyen Ökten; “AK Parti kurulduğu günden bugüne sizin ulaşabildiğiniz teşkilat. AK Parti' ye 7/24 ulaşabiliyoruz diyeceksiniz. Size en güzel hizmetleri yapabilmek için sizlerin bize ulaşabilmesi için Aydın'da AK Parti'nin güçlü bir parti olarak çıkması bu yönde çok anlamlı. Yerel yönetimlerde de hak ettiğini alamayan gerçek hizmeti görmeyen bir Aydın var.  Birinci Parti olmamız bu açıdan da çok önemli. 15 Mayıs sabahında AK Parti birinci parti çıktığı gün size Aydın’da kaliteli hizmeti, istediğiniz hizmeti AK Parti olarak yapacağız. Halka hizmet hakka hizmet anlayışıyla ilerliyoruz. Bütün arkadaşlarımızla birlikte sizin görevinizdeyiz. Biz size hizmet etmek için geldik. Aydın Şehir Hastanesi, Denizli Aydın otobanı projeleri en kısa zamanda tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Biz bu hizmetlerimize sizlerle birlikte devam edeceğiz sizlerin bize ilettiği talepleriniz neyse bunlarla birlikte ilerleyeceğiz. Buradan tüm muhtarlarımıza söylüyorum. 15 Mayıs'ta ilçelerinizde sizlerle, müdürlüklerimizle birlikte ilçelerimizde toplantılar icra edeceğiz. İhtiyaçlarınızı söyleyeceksiniz, hizmetlerin size daha hızlı gelmesi için yerinde ve sizinle birlikte yapacağız. Biz sizinle yol yürümek Aydın'a nasıl hizmet edebiliriz? Buna konuşmak için bu toplantıyı yaptık. Türkiye milleti için sizlerden güçlü bir destek istiyoruz. Önümüzdeki yüzyıla büyük Türkiye olarak büyük Türk Milleti olarak damga vurmak için sizden destek bekliyoruz. Karşı ittifakın söylemlerini bilerek seçime katılın” şeklinde konuştu.

Burada yapılan muhtarlar toplantısı ardından tüm katılımcılar ile birlikte yeni Şehir Hastanesi’nin şantiyesini incelemek için yola çıkıldı.