AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Ömer Özmen, seçim çalışmaları kapsamında Germencik’in Çamköy Mahallesini ziyaret etti.

Çamköy Mahallesi’nde karşılaştığı Durmuş Kukuk isimli vatandaşın söylemleri Özmen’i şaşırttı.

Daha önce yaşadığı bir olayı Ömer Özmen’e anlatan Durmuş Kukuk, “CHP Milletvekili Süleyman Bülbül benim resmimi kullanarak bir haber yaptırmış. Hayat pahalılığından, zamlardan dolayı et alamadığımdan bahsetmiş. Bu yalan haberdir. Ben incirimi ve zeytinimi çok iyi fiyatlardan sattım. Çok şükür gelirim çok iyi. Resmimin kullanılmasından çok rahatsızım. Şimdide sizler benim resmimi kullanarak halimin çok iyi olduğunu göstererek bir paylaşım yapın, o yalancıyı cevabı siz verin” dedi.

Vatandaşın bu talebini gerçekleştiren AK Parti Aydın Milletvekili Adayı Ömer Özmen, “Bu doğru bir siyaset tarzı değil.  İnsanların resmini, ismini kullanmak, yapmadıkları açıklamaları yapmış gibi göstermek siyasetin etiğine ve ahlakına aykırı bir davranıştır. Bu bakımdan biz sahada vatandaşlarımızın gerçek tepkilerini görüyoruz. Bunları da yine hemşerilerimize yansıtmaya çalışıyoruz. Sayın Süleyman Bülbül burada büyük bir hata yapmış” ifadelerini kullandı.

Germencik mahallerini ziyaret eden Ömer Özmen, mahalle ziyaretlerinden sonra sanayi sitesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Burada esnafların taleplerini dinleyen Özmen, sorunları yine kendilerinin çözebileceğini ifade etti.

Aydın’ın tüm ilçelerini ziyaret ettiklerini, 2’nci kez turlara başladıklarını söyleyen Özmen, vatandaşın AK Partiye karşı ilgisinin yoğun olduğunu belirtti.