Nazilli'de panelvanla çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı Nazilli'de panelvanla çarpışan motosikletin sürücüsü yaralandı

    Son bir yılda çalışan sayısını yaklaşık yüzde 15 oranında arttıran, ülke genelindeki mağaza sayısını ise 114’e yükselten Tuğba Kuruyemiş bir yanda tüm ülkenin ağzını tatlandırırken diğer yandan iş arayanlar için önemli bir istihdam kapısı haline geldi.

 “İSTİHDAM ÖDÜLLÜ GÜVENİLİR MARKA ÖDÜLÜMÜZE LAYIK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

   Tuğba Kuruyemiş olarak Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı tarafından 2021 yılında ‘Türkiye ekonomisine, istihdamına ve üretimine yaptıkları katkılardan dolayı aldıkları 'İstihdam Ödülü'ne layık olmaya gayret ettiklerini belirten Tuğba Kuruyemiş Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, “Firma olarak kaliteli üretimin yanında kadın istihdamına da önem veriyoruz. Fabrikada çalışan personelimizin yüzde 85’i kadınlardan oluşuyor. Bu kapsamda Germencik ve Koçarlı’dan da çalışmak isteyen personeller için servis hizmetleri başlattık. Aydın Efeler ve İncirliova’daki servis hizmetinden sonra bu ilçelerimizden de çalışmak isteyenler için yeni istihdam alanları oluşturuyoruz” diyerek 2024 yılında da firma olarak istihdam artışına devam edeceklerini kaydetti.

1-168