banner47

Nedim Kaplan maaşını belediyeye bağışladı

“ Sizlere özverili çalışmalarınızdan dolayı minnetarız"

Nedim Kaplan maaşını belediyeye bağışladı
banner68
banner90

Ülkemizde koronavirüsle mücadelenin başladığı ilk günden buyana ekipleri ile sahada var gücüyle çalışmalarını sürdüren Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan Aldığı iki kararla Örnek olacak bir harekete imza attı. Başkanlık Maaşını Belediye’ye bağışladı ve Mücadelede sahada gece gündüz çalışan ekibine maaş ikramiyesi vereceğini açıkladı.

MAAŞINI BELEDİYE’YE BAĞIŞLADI

Başkan yaptığı açıklamada “Birlik ve beraberliğin önem kazandığın bu günlerde şüphesiz, paylaşarak güç kazanacağız. Bu sebeple bu mücadelede şahsım olarak benimde bir katkım olsun istedim. Umuyorum ki birçok insanda benim gibi düşünüyordur. Çok olan paylaşırsa güç kazanılır. Ve bu güçle her şeyin üstesinden gelmek mümkün olur.” Dedi.

SAHADA MÜCADELE EDEN EKİBİNE MAAŞ İKRAMİYESİ

Belediye Başkanı Nedim Kaplan ayrıca koronavirüsle mücadelede sahada gecesini gündüzüne katan ekibi ile sabah saatlerinde bir araya gelerek şu açıklamaları yaptı “ Sizlere özverili çalışmalarınızdan dolayı minnetarız. Gecenizi gündüzünüze katarak yaptığınız çalışmalarda lütfen ama lütfen önlemlerinizi ihmal etmeyin. Sosyal mesafelerinizi koruyarak kişisel hijyeninize dikkat edin. Bu süreçte yapmış olduğunuz hizmetlere ek olarak Maaş ikramiyeleriniz için mali hizmetlere gerekli talimatı verdim. Emekleriniz için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 15:34
banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER