banner47

Koçarlı’nın yeni markası Dedeköy Üretici Köy pazarı

Vatandaşlardan tam not aldı

Koçarlı’nın yeni markası Dedeköy Üretici Köy pazarı
banner68
banner108

Başkanı Nedim Kaplan’ın talimatı ile “Dedeköy Üretici Köy Pazarı” adını alarak Çakırbeyli pazarında olduğu gibi tek tip tezgah ve çadır düzeni ile İlçenin yeni markası olmaya hazırlanıyor. Tüketiciden üreticiye kaliteli ürün hizmeti sunan üretici köy pazarı hijyen standartlarına uygun hizmet anlayışı ile de vatandaştan tam not aldı.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın yeni Pazar düzenlemesi ve mahalle içerisinde bulunan tarihi camii, Bilal dede türbesi ile tarihi bir derinliğe sahip dedeköy mahallesi Gerek pazarı gerekse tarihi dokusuyla vatandaşların ilgi odağı olmaya aday görünüyor.

Başkan Kaplan Bugün beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Mustafa Ali Memiş ve Meclis üyeleri ile birlikte dedeköy pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Aydın Efeleri Yörük Türkmen Derneği Başkanı Nasuh Abalı ve Düşünce Eksen Derneği Kurucu Başkanı Muharrem Demirbilek Pazar yerinin halka tanıtımı ve markalaşma noktasında yeniden düzenlemesini sağlayan Başkan Kaplan’a “ Bu projenin kahramanı sizsiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz. Diyerek plaket takdim ettiler.

Desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a teşekkür eden Dedeköy Mahalle Muhtarı Müfit Tülüoğlu “Tüm vatandaşlarımızı Mahallemizin tarihi güzelliklerini ve pazarımızı görmeye davet ediyorum.” Dedi.

Tarihi derinliğe sahip dedeköy mahallesinin gerek Adnan Menderes Kent Ormanına ve gerekse Paraşüt pistine yakınlığı sebebiyle İlçenin yeni markası olacağını Belirten Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan “ Hijyen standartlarına uygun tek tip Pazar düzenlemesi ile pazarın kaliteli hizmeti vatandaşlarımıza sunacak. Belediye Başkanı olarak ilçemizde yapılan her çalışmanın destekçisiyim Marka İlçe olma yolunda ilçemize yeni bir marka daha kazandırdık. Tüm vatandaşlarımızı Dedeköy Üretici köy pazarına davet ediyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER