banner47
r

Karataş: Sesimize ses veren Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz

Talepleri ertesi gün gerçekleşti

Karataş: Sesimize ses veren Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz
banner68
banner108

Toplu taşıma yapan araçların dezenfekte edilmesi için Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne başvuru yapan Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Refik Karataş, taleplerinin ivedilikle gerçekleştiğini söyledi. İnsan sağlığının önemine dikkat çeken Karataş, “Sesimize ses veren Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası, 13 Mart Cuma günü Söke’de toplu taşıma yapan 17 kooperatifin başkanları ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda, ilçede toplu taşıma yapan araçların dezenfekte yapılması konusu görüşüldü. Kooperatif başkanları adına Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne başvuran Söke Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Refik Karataş, taleplerinin ivedilikle gerçekleştiğini söyledi.

İnsan sağlığının her şeyden önemli olduğuna dikkat çeken Karataş yaptığı açıklamada, “Korona virüsü denilen bir illetle karşı karşıyayız. Dış ülkelerde can kayıpları var. Biz de toplu taşıma yapıyoruz. Biz insan taşıyoruz. İnsan bir eşya değildir. Bunun için şimdiden önümüzde herhangi bir olayla karşılaşmadan önlem almamız gerekir diye düşünüyorum. Cuma günü toplu taşıma yapan kooperatif başkanlarımızla bir toplantı yaptık. Toplantının amacı en yakın zamanda araçlarımıza dezenfekte yaptırmaktı. Biz de toplu taşıma yapıyoruz ve halka hizmet ediyoruz. Her aracımızla 27 kişiye kadar yolcu taşıyoruz. Böyle bir toplu taşıma yapılan yerde araçların dezenfekte olması ve şoför arkadaşların da araçlarını mümkün olduğunca temiz tutmalarıdır. Büyükşehir Belediyesi ilegörüştük, bugün ekipler geldi. Bu kadar çabuk hizmet veren, sesimize ses veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020, 14:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER