banner47
r

AYTO üyeleri İstanbul'da

AYTO, 7. Meslek Komitesine kayıtlı üyelerini İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri, Malzeme ve Ekipmanları Fuarına götürdü

AYTO üyeleri İstanbul'da
banner68
banner108

Aydın’ın medya ve reklam sektörünün önde gelen firmaları, Aydın Ticaret Odası (AYTO) koordinasyonunda İstanbul’a gitti.

AYTO, 7. Meslek Komitesine kayıtlı üyelerini İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Fespa Eurasia Baskı Teknolojileri, Malzeme ve Ekipmanları Fuarına götürdü. 120’den fazla katılımcı firma ve 500’den fazla sergilenen marka ile baskı ve endüstriyel reklam sektörlerinin lider fuarı kabul edilen FESPA Eurasia Fuarı’na 30 üye katıldı.

Üyelerinin fuarları görüp sektörleriyle ilgili gelişmeleri yakından takip etmelerini önemsediklerini ifade eden AYTO Başkanı Hakan Ülken; “Fuarda stant açan firma sayısının fazla olması ve sergilenen ürünlerin çeşitliliğinin ziyaret eden üyelerimizi memnun ettiğini gördük. Her fuar ziyaretinde düzenlediğimiz anketlerle üyelerimizin isteği doğrultusunda daha iyisini nasıl yapabiliriz gayretindeyiz. Fuarlara katılan üyelerimize şahsım ve idarede görevli arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ederim” dedi.

AYTO Meclis Üyesi Mustafa Kemal Yılmaz ve Aşkın Kılıç öncülüğünde Nevzat Biçer Parkı’nda toplanan üyeler, Fibar Tur’un aracıyla İstanbul’a doğru yola çıktı. Hilton Airport Oteli’nde kalacak ve 1 gün sürecek olan organizasyonda üyeler, Pazar akşamı Aydın’a dönecek.

Gerçekleştirilen organizasyona Aydın’ın önde gelen firmalarının yanı sıra Aydın Kulis Gazetesi İmtiyaz Sahibi Naci Eriş, Kent09 Haber Sitesi İmtiyaz Sahibi ve Posta Gazetesi Aydın Temsilcisi Mehmet Cemil Ağırbaşer, Aydın Özel Gazetesi İmtiyaz Sahibi Adnan Faruk Aytaşkın, Yeni Ufuk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sadettin Çetin de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER