banner47
r

"Aydın-Denizli Otoyolu'nun imzasını attım"

Proje Ulaştırma Bakanlığı’nda

"Aydın-Denizli Otoyolu'nun imzasını attım"
banner68
banner108

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Aydın - Denizli Otoyol projesi için imzayı attığını söyledi. Albayrak’ın açıklamasına göre, inşaatın yakın zamanda başlaması bekleniyor.

Aydın-Denizli arasında Yap- İşlet- Devret modeliyle yapılacak 154 kilometre uzunluğundaki otoyolun ihalesi, geçen yıl tüm ertelemelere rağmen tamamlanmıştı. ‘Denizli İş Dünyası Buluşması’ programına katılan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, projeyle ilgili önemli bir gelişmeyi aktardı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın onayının Ulaştırma Bakanlığı’na gönderildiğini ifade eden Albayrak, “Ben daha buraya gelmeden Denizli-Aydın Otoyolu imzasını attım. Bakanlığa gönderdim, hayırlı uğurlu olsun. Biz onayı verdik, bizden çıktı" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2020, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer
Zafer - 1 yıl Önce

Seçim vaadiydi, seçim bitti iş bitti bu kadar basit, akp yalan ve halkı kandırmaktaki ustalığını yine yapıyor, suç onlarda değil, onların bu yalanlarına inananlardadır, 15 yıldır her seçim başladı başlayacak ihale edildi yalan dolan

Hüseyin.talay
Hüseyin.talay - 1 yıl Önce

Bu aydın denizli otobanın.tam4.5.defa iptal edildi yine seçim malzemesimi.olacak acaba.insAllah bu sefer tam.soz ola hayırlara.vesile ola

Ahmet Kösebaş
Ahmet Kösebaş - 1 yıl Önce

Transit geçiş için Aydın -Nazilli arası artık bir kabusa dönüştü.Otoyolun yapımının bir an önce başlatılması ve ilk etepta Aydın-Nazilli güzergahının en kısa zamanda bitirilerek kullanıma açılması çok önemli dileğimizdir.

SIRADAKİ HABER