banner47

14 Şubat’ta abi-kardeş evlendiler

Kuşadası Belediye bandosu eşlik etti

14 Şubat’ta abi-kardeş evlendiler
banner68

Kuşadası'nda Serhat ve Süleyman Karabıyık kardeşler, Özbek asıllı Tahmina ve Hilal ile evlendi. Renkli görüntülerin oluştuğu düğünde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla gün boyunca sokaklarda dolaşan Kuşadası Belediye bandosu da eşlik etti.

banner57
Kuşadası Belediyesi düğün salonunda gerçekleşen nikahta hayatlarını birleştiren Süleyman Karabıyık (25) ile Hilal Karabıyık (25) ve Serhat Karabıyık (22) ile Tahmina Karabıyık (22), 14 Şubat sevgililer gününde mutlu sona ulaştılar. Düğün salonundan çıkan Karabıyık ailesini 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla gün boyu sokaklarda şarkılarıyla coşturan Kuşadası Belediyesi Bando ekibi karşıladı. Turhan Baba Çay Evi’nde salep içen çiftler, bando ekibinin şarkılarına alkışlarla eşlik etti. 14 Şubat’ta evlenmek için uzun süre önce müracaat yaptığını söyleyen Süleyman Karabıyık, "Bugün özel bir gün olduğu için evlendik. Kardeşimle beraber evlenmemiz daha güzel oldu’’ dedi.
Vatandaşlar çiftleri tebrik ederek bir ömür boyu mutluluk diledi. Bir süre sonra kalabalık alkış ve tebriklerle dağıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şaziye çoban
Şaziye çoban - 4 ay Önce

Sanki iki kardeş birbiriyle evlenmiş gibi vermişsiniz haberi .İlgi çekmek için yaptığınız şey çok yanlış

SIRADAKİ HABER