FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gençlerle birlikte sohbet ederek yeni seçmenlerle tanışan Ancın, 24.04.2023 tarihinde doğum günü olanların yeni yaşlarını kutladı.

Programa, Çine Gençlik Kolları Başkanı Kaan Namlı ve çok sayıda genç katıldı. 
"AK PARTİ GENÇLERE GÜVENİYOR"
Programda İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Ancın, şu ifadeleri kullandı:
“Gençlerimiz oylarını mutfaktan soğan videosu çekenlere, otobüsün kapısında raks oynayanlara vermeyecek. Gençler, gelecekleri için gecesini gündüzüne katıp, durmadan yorulmadan bir  yandan yüzde yüz yerli araba, İHA, SİHA Kızılelma ve daha nice yüzyılın projelerini imzasını atan, bir taraftan gençlerin istihdamı için, geleceği için  projeler geliştiren lidere, Recep Tayyip Erdoğan’a oy verecekler. 
AK Parti gençlere  güveniyor, onların fikirlerini önemsiyor. Gençleri dolgu malzemesi olarak görmüyor. Bu yüzden seçme ve seçilme yaşını 18'e indirdi. Seçim beyannamemizde üniversite öğrencilerine tanınan cep telefonu ve bilgisayarlarda vergiden muaf olacak, Türkiye’mizin kendi üreteceği doğalgaz ve petrol gelirleriyle kurulacak Aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Bu doğrultuda gençler öncelikli olmak üzere her ailede en az bir kişiye iş imkanı sağlayacak. Gençlerimiz, Türkiye yüzyılına emin adımlarla yürüyorlar. "